wtorek, 23 lipca 2013

ADOPTOWANE W 2013

Poniżej prezentuje koty, które znalazły nowy dom w 2013 :-)

ADOPTOWANY :-)
3-miesięczny kocurek.
Łagodny i spokojny kocurek pilnie szuka dobrego domku. Korzysta z kuwetki. Został odrobaczony.

DT u Pana Aleksandra (Wrocław).

ADOPTOWANY :-)
5-miesięczny BOLO.
Kocurek został podrzucony wraz z braciszkiem Kubą na podwórko starszej kobiety. To wesoły i odważny kociak. Korzysta z drapaka i kuwetki oraz uwielbia zabawy z piórkiem. Jest zdrowy i odrobaczony. Rodzeństwo bardzo się kocha i chciałoby znaleźć razem nowy dom. Ewentualnie mogą zostać rozdzieleni, pod warunkiem, że w domu jest już inny kotek.
* wykastrowany

DT u Pani Michaliny (Wrocław).

ADOPTOWANY :-)
5-miesięczny KUBA.
Kocurek został podrzucony wraz z braciszkiem Bolem na podwórko starszej kobiety. Jest zdrowy i odrobaczony. To wesoły, choć jeszcze trochę nieśmiały kociak. Korzysta z drapaka i kuwetki oraz uwielbia zabawy z piórkiem. Rodzeństwo bardzo się kocha i chciałoby znaleźć razem nowy dom. Ewentualnie mogą zostać rozdzieleni, pod warunkiem, że w domu jest już inny kotek.
* wykastrowany

DT u Pani Michaliny (Wrocław).

ADOPTOWANA :-)

2-letnia BOŻENKA.
Kicia została znaleziona na dworze w pobliżu centrum handlowego na Bielanach. Jest bardzo łagodna i przyjacielska. Uwielbia przytulanie, głaskanie i obecność człowieka. Jest przepięknie umaszczona (kolor przechodzi od stalowo-szarego, po grafit i aż po czerń).

Przebywała w DT u Karoliny.

ADOPTOWANA :-)

1,5-letnia kotka.
Znaleziona na ul. Traugutta we Wrocławiu.
Jest bardzo przymilna, uwielbia się przytulać.
Szuka dobrego domu.

Nr Ewidencyjny: 1323/13
W Schronisku: 17-24.12.2013

ADOPTOWANE :-)

2-miesięczne SIOSTRZYCZKI.
Najlepiej jakby zostały adoptowane razem. Koteczki są ze sobą bardzo zżyte - obie dużo przeszły w poszukiwaniu dachu nad głową. Są wesolutkie i bardzo potrzebują bliskości i ciepła człowieka.

Przebywały w DT u Doroty.

ADOPTOWANY :-)

5-miesięczny KRÓWEK.
Jest przeuroczym i żywiołowym kocurkiem. Uwielbia się bawić. Ma dużo energii i pokładów miłości. Uwielbia kontakt z człowiekiem oraz nie boi się psa. Słodko broni się od nadmiaru pocałunków kładąc łapkę na „natrętne” usta. Jest odrobaczony i odpchlony.

Przebywał w DT u Doroty.

ADOPTOWANA :-)

9-letnia ZULKA.
Jest niesamowitym miziakiem, najchetniej nie schodziłaby z kolan człowieka, którego uwielbia ponad zycie. Pieknie mruczy i ciagle prosi o głaskanie. Jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Zazdrosna o inne koty. Szuka dobrego domku, niewychodzacego.

Jej właścielka jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy z niego wyjdzie, dlatego kicia szuka nowego, dobrego domku.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny MARCEL.
Jest niezwykle zabawowy i kocha towarzystwo kotów. Kocurek jest do adopcji tylko w dwupaku (czyli razem z innym kociakiem) lub szuka domu gdzie jest już inny kotek. Został odrobaczony i będzie zaszczepiony. Marcel szuka domu niewychodzącego.

Przebywał w DT u Anny.

ADOPTOWANA :-)

8-letnia kotka VIOLA.
Jest bardzo przestraszona w nowym miejscu. Chowa się po kątach. Daje się dotknąć, ale widać, że się boi. Potrzebuje szybko znaleźć dom, który zapewni jej bezpieczeństwo i spokój.

Nr Ewidencyjny: 653/13
Chip: 616093900046600
W Schronisku: 23.07-30.12.2013

ADOPTOWANA :-)

3-letnia kotka KITKA.
Została oddana przez właściciela (brak powodu, nie chciana). Bardzo kontaktowa, lubi towarzystwo człowieka, ale nie przepada być brana na ręce.

Nr Ewidencyjny: 593/13
Chip: 616093900046564
W Schronisku: 23.07-31.12.2013

ADOPTOWANY :-)

Roczny PUSZEK.
Został złapany do sterylizacji. Okazał się być kocurkiem : ) Mieszkał w centrum miasta, dobrze dokarmiany, ale nie miał schronienia. Jest bardzo ufny, łagodny oraz uwielbia głaskanie - prawdopdobnie kiedyś był domowy.

Przebywał pod opieką Fundacji EBRA

ADOPTOWANY :-)

3-miesieczny ZENIU.
Jest miziakiem, który bardzo szuka kontaktu z człowiekiem i innymi kotami. Niezwykle towarzyski kot - idealny do towarzystwa drugiego kota. Szuka dobrego domku, niewychodzacego. Właścicielka jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy z niego wyjdzie, dlatego kocurek szuka nowego, dobrego domku.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny kocurek.
Został znaleziony w piwnicy wraz z rodzeństwem. Przekochany pieszczoch, ciągle by sie przytulał i miział z człowiekiem. Jest odrobaczony i bedzie niedługo zaszczepiony.

Przebywał w DT we Wrocławiu.

ADOPTOWANA :-)

8-letnia FURCIA.
Została wyrzucona na wsi i znaleziona z okropnym kocim katarem i bardzo chuda. Trikolorka wygląda na mieszanca kota europejskiego ze szkockim zwisłouchym. Furcia jest bardzo przytulaśna i rozgadana, lubi przebywać na rękach, kolanach i słoneczku. Akceptuje inne zwierzaki, zarówno psy jak i koty. Jest całkowicie domową kotką. Korzysta z kuwety. Kicia ma delikatne problemy ze stawami.

Przebywała w DT u Kasi.

ADOPTOWANY :-)

9-letni TADZIK.
Trafił do schroniska po śmierci właściciela. Bardzo tęskni za swoim opiekunem. Jest bardzo spokojny i lekko płochliwy. Potrzebuje troskliwego domu.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 892/13
Chip: 616093900048147
W Schronisku od: 14.09-27.12.2013

ADOPTOWANA :-)

5-letnia FIGA.
Została znaleziona. Kotka nie wyróżnia się wśród innych kotów. Jest spokojna i smutna, widać, że tęskni za bliskością człowieka. W stosunku do innych kotów bezkonfliktowa, a do ludzi niezwykle ufna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 992/13
Chip: 616093900048239
W Schronisku od: 01.10-22.12.2013

ADOPTOWANA :-)

4-letnia SASZA.
Kicia była domową kotką. Gdy zachorowała, właściciel przyniósł ją do schroniska na leczenie i nie odebrał. Na początku była przerażona w schronisku, bała się ludzi i ledwo dawała się pogłaskać (nowe otoczenie to duży stres dla kota). Po jakimś czasie zobaczyła, że nikt nie chce jej zrobić krzywdy i stała się bardzo przyjazna. Jest bardzo spokojna i delikatna. Pcha się na kolana i uwielbia być głaskana. Potrzebuje czułości od osoby, która już nigdy jej nie zostawi, gdyż Sasza drugiego porzucenia może nie przeżyć...
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 895/13
Chip: 616093900048142
W Schronisku od: 15.08-21.12.2013

ADOPTOWANA :-)

11-letnia INKA.
Została znaleziona. Jest wystraszona nowym otoczeniem. Widać, że się stresuje - nie wolno przy niej wykonywać gwałtowniejszych ruchów. Nieśmiało daje się pogłaskać. Trzyma się na uboczu. Potrzebuje ciepła, czasu i cierpliwości.

Nr Ewidencyjny: 1266/13
Chip: 900164000375552
W Schronisku od: 27.11-27.12.2013

ADOPTOWANY :-)

10-letni GACEK.
Całe swoje życia spędził w ciepłym, bezpiecznym domu ze swoim kochającym właścicielem. W jednej sekundzie wszystko się zmieniło. Jego opiekun niestety umarł, a Gacek trafił do schroniska. Jest przerażony, nie rozumie co się dzieje, gdzie jest i tęskni za swoim Opiekunem. Znajduje sobie miejsce na belkach pod sufitem. Gdy pojawia się jedzenie, nieśmiało schodzi. Mimo swojej wielkości boi się podejść do miski, gdzie jedzą inne koty. Powoli oswaja się z nową sytuacją. Pewniej chodzi po sali. Jednak dalej tęskni, domaga się uwagi człowieka, wchodzi na kolana, prosi o głaskanie. Z tej tęsknoty, z tygodnia na tydzień robi się coraz chudszy. Gacek to typowo domowy kot. Marzy o kawałku ciepłego miejsca w domu, w którym spędzi resztę życia. Kto adoptuje Gacusia?!
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 1069/13
Chip: 616093900048112
W Schronisku od: 12.10-27.12.2013

ADOPTOWANA :-)

4-letnia BALBINA.
Trafiła do schroniska z powodu śmierci właściciela. Jest bardzo zagubiona, nie radzi sobie w schronisku. Z tęsknoty za bliskością człowieka, nie chce jeść - niestety bardzo schudła. Chowa się w budzie. W stosunku do ludzi przemiła i niezwykle ufna. Pilnie potrzebuje nowego domu!
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 1201/13
Chip: 900164000374769
W Schronisku od: 10.11-27.12.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia kotka KAJA.
Jest bardzo ufna w stosunku do człowieka. Chętnie podchodzi i daje się głaskać. Jest skora do zabawy z wędką oraz przyjazna do innych kotków.

Nr Ewidencyjny: 470/13
Chip: 616093900046435
W Schronisku od: 24.06-28.12.2013

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna DALIA.
Została znaleziona. Jest bardzo ciekawską i pewną siebie kotką. Cały czas mogłaby się bawić. To kociak-słodziak do przytulania i kochania : )

Przebywała w DT u Patrycji.

ADOPTOWANY :-)

4,5-miesięczny kocurek.
Słodki kociaczek do adopcji w dwupaku z bratem (powyżej) lub do gdzie jest już inny kotek. Jest bardzo przebojowy i ma mocny, dominujący charakter.

Przebywał w DT we Wrocławiu, u Dominiki.

ADOPTOWANY :-)

4,5-miesięczny kocurek.
Słodki kociaczek do adopcji w dwupaku z bratem (poniżej) lub do gdzie jest już inny kotek. Jest bardzo grzeczny i spokojny.

Przebywał w DT we Wrocławiu, u Dominiki.

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny kocurek.
Został znaleziony na ulicy. Jest odrobaczony.

Przebywał w DT we Wrocławiu.

ADOPTOWANA :-)

6-miesięczna MONIA..
Śliczna, szara i cętkowana kicia. Ma bardzo miłe usposobienie, jest przymilna i słodko zaczepna. Uwielbia zabawy i kontakt z człowiekiem. Może być "jedynakiem" w swoim nowym domku albo z uwagi, że lubi towarzystwo kotów, stanowić świetnego kompana do zabaw z drugim kotkiem. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest zaszczepiona. Szuka domu stałego, niewychodzącego.

Przebywała w Azylku u P.Ani (Wrocław-Kwiska).

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna kotka.
Pilnie potrzebuje dobrego domku. Jest bardzo łagodna i przyjacielska. Została wyleczona z kociego kataru. Będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.

Przebywała w Wojnarowicach, u Pani Beaty.

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny kocurek.
Pilnie potrzebuje dobrego domku. Jest bardzo łagodny i przyjacielski. Został wyleczony z kociego kataru. Będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.

Przebywał w Wojnarowicach, u Pani Beaty.

ADOPTOWANY :-)

7-tygodniowy ALI.
Został znaleziony na działce wraz z czwórką rodzeństwa. Mamusia przestała się pojawiać. Były dokarmiane strzykawką przez 3 dni w nadziei, że mama wróci. W końcu trzebabyło podjąć decyzję o zabraniu kociaków do DT z powodu mrozów.
W miocie były 4 kocurki i 1 kotka. Wszystkie bure, pregowane. Adopcja na podstawie umowy.

Przebywał w DT we Wrocławiu, u Emilii.

ADOPTOWANY :-)

7-tygodniowy TAMIR.
Został znaleziony na działce wraz z czwórką rodzeństwa. Mamusia przestała się pojawiać. Były dokarmiane strzykawką przez 3 dni w nadziei, że mama wróci. W końcu trzebabyło podjąć decyzję o zabraniu kociaków do DT z powodu mrozów.
W miocie były 4 kocurki i 1 kotka. Wszystkie bure, pregowane. Adopcja na podstawie umowy.

Przebywał w DT we Wrocławiu, u Emilii.

ADOPTOWANA :-)

4-miesięczna HELENA.
Piękna i bardzo miziasta koteczka. Poszukuje człowieka, którego będzie usypiała mrucząc do ucha kołysanki. Helenka korzysta z kuwety oraz bardzo dobrze zgadza się z innymi kotami. Posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczona i zaszczepiona.

Przebywała w DT u Joli.

ADOPTOWANA :-)

2-letnia ZOYA.
Kicia zabrana z działek. W DT została odkarmiona, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona oraz wysterylizowana. Jest młoda, zdrowa, ma śliczne ząbki, zdrowe uszy i oczy. Ma wyjątkowo mięciutkie i miłe futerko. Potrzebuje czasu, aby przekonać się do człowieka. Powoli otwiera się coraz bardziej. Może żyć z innymi kotkami, jak i łagodnym psem - w tej chwili już niemal nie boi się wielkiego goldena.

Przebywała w DT u Gosi.

ADOPTOWANA. DT STAŁO SIĘ DS :-)

Bezdomna kotka szuka domu przed zimą.
Nagle pojawiła się pod lecznicą weterynaryjną. Jest tam też teraz dokarmiana, ale potrzebny jest jej dom, gdyż jest przeuroczą, domową kocinką. Ma ok 3 latka, jest ufna, przyjazna, zabawowa oraz uwielbia głaskanie. Prawdopodobnie śpi w piwnicy obok lecznicy, ale bardzo potrzebny jest jej dom stały zanim nastaną mrozy.

ADOPTOWANA. DT STAŁO SIĘ DS :-)

3-miesięczna LOLA.
Została podrzucona na podwórko starszej Pani. Wzięta na ręce głośno mruczy. Lubi głaskanie po brzuszku i za uszkami. Jest pozytywnie nastawiona do kotki rezydentki. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Została odrobaczona, odpchlona, ma założoną książeczkę zdrowia i jest już gotowa na nowy domek i dużo miłości.

DT u Joanny.

ADOPTOWANY :-)

5-tygodniowy SZAFIR..
Został znaleziony na działce wraz z czwórką rodzeństwa. Mamusia przestała sie pojawiać. Kociaki były dokarmiane strzykawką przez 3 dni w nadziei, że mama wróci. W końcu trzebabyło podjąc decyzję o zabraniu kociaków do DT z powodu mrozów.

Przebywał w DT u Emilii.

ADOPTOWANA :-)

5-tygodniowa TAMIRA..
Została znaleziona na działce wraz z czwórką rodzeństwa. Mamusia przestała sie pojawiać. Kociaki były dokarmiane strzykawką przez 3 dni w nadziei, że mama wróci. W końcu trzebabyło podjąc decyzję o zabraniu kociaków do DT z powodu mrozów.

Przebywała w DT u Emilii.

ADOPTOWANA :-)

6-miesięczna MELA..
Bura, pregowana, okraglutka kotka o puchatej sierści. Została uratowana z ulicy. Czeka na odpowiedzialnego opiekuna. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Szuka domu stałego, niewychodzącego.

Przebywała w Azylku u P.Ani (Wrocław-Kwiska).

ADOPTOWANA :-)

3-letnia TOSIA..
Duża koteczka o whiskasowym umaszczeniu (szara, pręgowana, z białym krawacikiem i łapkami). To typowa nakolankowa przytulanka, wyjątkowa pieszczocha, uwielbia głaskanie, mruczy, przebiera łapkami . Kicia bardzo lgnie do człowieka. Jest ufna i kontaktowa. Najchętniej przytulałaby się przez cały dzień. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest wysterylizowana. Szuka domu stałego, niewychodzącego.

Przebywała w Azylku u Pani Ani.

ADOPTOWANA. DT stało się DS :-)

2-miesięczna KRYSIA.
Jest odrobaczona i odpchlona.

Przebywała w DT u Joli.

ADOPTOWANA :-)

2-letnia SYLWIA.
Piękna, długowłosa kotka. Została zabrana w trakcie interwencji TOZu w Żarowie (czytaj więcej). Jest na razie przerażona nowym otoczeniem, od nowego właściciela będzie potrzebowała czasu i cierpliwości zanim od nowa przekona się do ludzi - choć już robi wielkie postępy, coraz bardziej się oswaja. Załatwia się w kuwecie. Będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.

Przebywała w DT u Anny.

ADOPTOWANY :-)

4,5-miesięczny kocurek.
Słodki kociaczek do adopcji w dwupaku z bratem (poniżej) lub do gdzie jest już inny kotek. Jest bardzo grzeczny i spokojny.

Przebywał w DT we Wrocławiu, u Dominiki.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna kotka.
Została znaleziona pod jednym z wrocławskich bloków, na Poleskiej. Jest w trakcie leczenia (koci katar).

Przebywała w DT u Martki.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny kocurek.
Został znaleziony pod jednym z wrocławskich bloków, na Poleskiej. Jest w trakcie leczenia (koci katar).

Przebywał w DT u Martki.

ADOPTOWANY :-)

11-letni SAMSON.
Został oddany przez właściciela z Powodu alergii jednego z domowników. Jest to duży, stateczny i poważny kocur. Swoją wielkością i puszystą, przepiękną sierścią zwraca na siebie uwagę. Nie przejmuje się innymi kotami, ale w stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny. Wydaje z siebie śmieszne odgłosy prosząc, aby ktoś go zabrał ze sobą do domu.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 579/13
Chip: 616093900046623
W Schronisku od: 10.07-15.12.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia MANIA.
Została znaleziona pod jednym z wrocławskich bloków, na Poleskiej. Prawdopodobnie ktoś ją porzucił. Jest to przeurocza i bardzo ufna kicia. Uwielbia przytulanie i głaskanie. To wyjątkowa kocia przylepka, która w nocy chce zawsze spać z człowiekiem, a cały dzień przeleżeć na kolankach.

Przebywała w DT u Basi: 02.10-14.12.2013.

ADOPTOWANY :-)

Roczny FLOREK.
Został znaleziony. To całkowity pieszczoch. Uwielbia głaskanie i noszenie na rękach. Chodzi za człowiekiem jak "piesek". Cały czas domaga się uwagi człowieka. Jest towarzyski, ciekawski i energiczny.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 1236/13
Chip: 900164000375541
W Schronisku od: 19.11-13.12.2013

ADOPTOWANA :-)

Roczna kotka FERGI.
Przywieziona z Interwencji. Potrzebuje uwagi i kontaktu z człowiekiem. Bardzo lubi głaskanie, ale z umiarem. Ma charakterek. Powinna trafić do domu bez małych dzieci, bo jest nieostrożna w zabawie.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 311/13
Chip: 616093900048503
W Schronisku od: 29.05-09.12.2013

ADOPTOWANA :-)

4,5-miesięczna DAKOTA.
Jesienny owoc z działek, gdzie lekko chorą, z początkiem zapalenia oskrzeli udało się w porę odłowić. Koteczka jest naprawdę cudowna, przemiła, delikatna, subtelna, mięciutka, milutka, urocza i choć jeszcze się boi, jeszcze nie podchodzi sama, to widać, jak wielkim szczęściem obdarzy swojego człowieka. Zdobycie jej serca to będzie piękne i satysfakcjonujace zadanie. Fajnie, gdyby znalazł się człowiek, który znajdzie w tym przyjemność i wykaże się cierpliwością. Kotka jest przyjazna do innych kotów. Pięknie korzysta z kuwetki.

Przebywała w DT u Małgorzaty.

ADOPTOWANA przez Kamilę :-) Będzie miała towarzystwo 8-miesięcznej koteczki DZIDZI : )

8-tygodniowa HERMIONKA.
Została przywieziona do schroniska, gdy miała 2-tygodnie. Szybko trafiła do DT. Przeszła koci katar oraz kalcywirozę - jest już w pełni zdrowa. Będzie niedługo zaszczepiona. Bezbłędnie korzysta z kuwetki, a nawet i drapaka. Jest bardzo towarzyska, uwielbia kontakt z człowiekiem oraz innymi kotami i psami. To typowy nakolankowy miziak. Mogłaby się przytulać i być głaskana cały czas. Brykać też lubi, wszędzie jej pełno : ) Dlatego Hermionka szuka domu, gdzie jest już inny mały lub młody kotek.

Przebywała DT u PrzygarnijKOTA: 01.11-06.12.2013.
:: Więcej zdjęć ::

ADOPTOWANA :-)

10-letnia ŚNIEŻYNKA.
Została znaleziona na jednym z wrocławskich osiedli. Wyglądała marnie, była w stanie skrajnego wycieńczenia. Jest zupełnie głucha. Natomiast z charakteru jest fantastyczna, uwielbia się przytulać. Śnieżynka szuka odpowiedzialnego Opiekuna, który będzie mógł poświęcić jej czas, który będzie często głaskał i przytulał, a co najważniejsze będzie kochał ją nad życie : ) Najlepiej, gdyby w domu nie było innych zwierząt.

Przebywała w DT u Magdy: 22.10-06.12.2013.

ADOPTOWANY :-)

5-miesięczny GERBER.
Został znaleziony na dworze - zmarznięty i przeziębiony. Chętnie bryka z innymi kociakami. Do człowieka zachowuje dystans. Trzeba podchodzić do niego powoli, wtedy jest spokojny i pozwala się pogłaskać i wziąć na ręce. Potrzebuje odrobiny miłości i cierpliwości, a wtedy na pewno przestanie się bać.
Kocurek został odrobaczony oraz odpchlony. Bezbłędnie trafia do kuwety. Nie wybrzydza przy jedzeniu - je zarówno mokrą jak i suchą karmę. Ma założoną książeczkę zdrowia.
* wykastrowany

Przebywał w DT u P. Eli.

ADOPTOWANA :-)

7-letnia MONA.
Został oddana przez właściciela. Jest mocno wystraszona przebywaniem w schronisku i w tak dużym skupisku kotów. Potrzebuje szybko znaleźć nowy dom, gdzie będzie mogła spokojnie jeść, bez strachu i bez obawy o walkę. Jest spokojna i delikatna. Szybko odnajdzie się w nowym domu.

Nr Ewidencyjny: 1129/13
Chip: 900108000704757
W Schronisku od: 23.10-07.12.2013

ADOPTOWANY :-)

3,5-letni kocurek FELIX.
Został znaleziony. Jest bardzo przyjazny i szuka kontaktu z człowiekiem. Z nadzieją w oczkach codziennie wypatruje swojego nowego Opiekuna.

Nr Ewidencyjny: 426/13
Chip: 616093900046009
W Schronisku od: 19.06-04.12.2013

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny FARNUŚ.
Ten maluszek został uratowany z ulicy. Jest bardzo wychudzony i zabiedzony. Przestraszony nowym otoczeniem. Potrzebuje cierpliwości i miłości, aby zaufać człowiekowi. Szuka dobrego domku na stałe.

Przebywał w DT u Pani Anety.

ADOPTOWANY :-)

4-miesięczny TIMON.
Został znaleziony na działce 30.09.2013 wraz z braciszkiem Simonem. To przeuroczy i kochany kociaczek - sama słodycz. Jest trochę nieśmiały, ale bardzo łagodny i spokojny. Bardzo lubi towarzystwo innych zwierzątek, zarówno kotków, jak i piesków.

DT u Marleny.

ADOPTOWANY :-)

7-letni HERMES.
Został znaleziony. To niesamowity miziak. Najchętniej nie schodziłby z kolan. Ma ładne, ciemne pręgi. Chodzi własnymi ścieżkami, nie przejmuje się innymi kotami.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 1053/13
Chip: 616093900048109
W Schronisku: 09.10-29.11.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia GABI.
Została przywieziona z nterwencji. Przeszła długotrwałe leczenie (jednak nadal wymaga odpowiedniej opieki, ma ciągle niedoleczony koci katar). Kotka ma też wyszarpną końcówkę ogona. W swoim krótkim życiu dużo przeszła, jednak jest bardzo wesoła, ruchliwa, a do ludzi bardzo przyjazna. Lubi się bawić. Korzysta z kuwety.

Nr Ewidencyjny: 945/13
Nr Chip: 616093900048174
W Schronisku: 23.09-24.11.2013

ADOPTOWANA :-)

13-letnia kotka SABRINA.
Została znaleziona. To bardzo duża kicia, która lubi sobie pojeść : ) Całkowity nakolankowy miziak. Dobrze czuje się na rękach. Jest lekko bojaźliwa w stosunku do innych kotów.

Nr Ewidencyjny: 1199/13
Chip: 900164000374753
W Schronisku: 13-28.11.2013

ADOPTOWANA :-)

7-miesięczna GEIKO.
Została znaleziona na terenie elektrociepłowni w Siechnicach pod Wrocławiem. Jest niezwykle ufna i przytulińska od pierwszego wejrzenia. Żeby ratować swoje zagłodzone życie, wskoczyła strażnikowi elektrociepłowni do bagażnika samochodu. Na szczęście trafiła na osobę o dobrym sercu, która przekazała go obecnej, tymczasowej opiekunce. Jest zdrowa, odpchlona i odrobaczona. Gotowa na swój nowy Dom. Od osoby chcącej ją pokochać będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.

Przebywała w DT we Wrocławiu, u Oli.

ADOPTOWANA 27.11 przez Pana Darka :-)

4-letnia LENKA.
Z powodu wyjazdu za granicę dotychczasowa opiekunka jest zmuszona szukać Lence nowego domu. Kotka potrafi bawić się sama, ale najbardziej uwielbia towarzystwo człowieka. Jest urocza, zabawowa, delikatna i bardzo spokojna. Wita domowników, którzy wracają z pracy oraz lubi leżeć na kolankach i pieknie mruczeć. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
Ma czas do 01.12, inaczej trafi do schroniska!
* wysterylizowana

ADOPTOWANE RAZEM :-)

4-letni MŁODY & 5-letni PUCHATY.
Z powodu trudnej sytuacji życiowej Pani Edyta zmuszona jest oddać te dwa słodziaki. Są niesamowicie ze sobą zżyte. To spokojne i kochane przylepki. Oba są wykastrowane. Bezbłędnie korzystają z kuwety.

ADOPTOWANY :-)

2-letni FRANKO.
Został znaleziony. Jest po wypadku. Zakończył już leczenie (lekko utyka). To przeuroczy i przesłodki kocurek. Jest wpatrzony w człowieka i chciałby być już w swim domu. Jest bardzo spokojny i łagodny. Toleruje inne koty. Taka kocia przytulanka do kochania.

Nr Ewidencyjny: 1118/13
Chip: 900164000375573
W Schronisku: 14-27.10.2013

ADOPTOWANA :-)

7-letnia kotka FIONA.
Została przywieziona z interwencji. Jest przerażona przebywaniem w schronisku. Potrzebuje szybko znaleźć nowy dom. Toleruje inne koty.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 376/13
Chip: 616093900046011
W Schronisku: 12.06-22.11.2013

ADOPTOWANA :-)

1,5-roczna kotka BIRMA.
Została oddana przez właściciela (brak powodu, nie chciana). Bardzo drobniutka koteczka. Jest płochliwa w stosunku do obcych. Potrzebuje czasu, by nabrać zaufania. Mocno zestresowana pobytem w schronisku. Potrzebuje Opiekuna, który da jej czas na zaaklimatyzowanie się.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 658/13
Chip: 616093900046665
W Schronisku: 24.07-13.11.2013

ADOPTOWANA :-)

4-letnia MEGI.
Została znaleziona. Przyjazna i ufna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 385/13
Chip: 616093900046149
W Schronisku: 13.06-09.11.2013

ADOPTOWANY :-)

9-letni BONIFACY.
Został znaleziony. To duży, poważny i spokojny kocur. Trzyma się z boku. Lubi wszystko z góry obserwować. W stosunku do ludzi jest przyjazny i łagodny.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 1052/13
Nr Chip: 616093900048103
W Schronisku: 09.10-22.11.2013

ADOPTOWANA :-)

Roczna MELISA..
Urocza, pręgowana kotka o miłym usposobieniu. Uwielbia głaskanie, noszenie na rękach - prawdziwa z niej pieszczocha. Domaga się uwagi, przytulania, a ze szczęścia robi różne pozy np. staje na głowie ;) Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Szuka domu stałego, niewychodzącego.

Przebywała w Azylku u Pani Ani.

ADOPTOWANY :-)

4-letni MIKI..
Przeuroczy kocurek, szary z białymi łapkami i krawacikiem. To mega miziak, najchętniej nie schodziłby z kolan. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Z uwagi na zły stan zdrowia opiekunki, kocurek musi znaleźć szybko nowego, odpowidzialnego właściciela.

Przebywał w Azylku u Pani Ani.

ADOPTOWANY :-)

2-letni DYZIO..
Piękny, whiskasowy kocurek ogłasza się tutaj, aby znaleźć dobry domek. Uwielbia dotyk, lgnie do człowieka, cudownie mruczy , miziając się na potęgę. Ma spokojny charakter. Jest wykastrowany i zaszczepiony i odpchlony.

Przebywał w Azylku u Pani Ani.

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny kocurek.
Został podrzucony na ogródek.
Jest przyjazny i zabawowy.

Przebywał w DT we Wrocławiu.

ADOPTOWANA. Ma teraz na imię Fiona :-)

4-miesięczna kotka.
Została podrzucona na podwórko starszej Pani. Lubi jak się ją głaszcze, głośno mruczy i przewraca się na plecki. Ostrzy pazurki na drapaku. Jest pozytywnie nastawiona do kotki rezydentki. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Została odrobaczona, odpchlona, ma założoną książeczkę zdrowia i jest już gotowa na nowy domek i dużo miłości.

Przebywała w DT u Joanny.

ADOPTOWANY. DT stało się DS :-)

2-miesięczny kocurek.
Został znaleziony na ulicy 18.11.2013. Pilnie szuka domu.

Przebywał w DT.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna FIFI.
Zabrana ze schroniska, gdy miała 4 tygodnie. Jest bardzo towarzysta i przyjecielska. Ufna i zabawowa.

Przebywała w DT Martki.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna MIMI.
Została zabrana ze schroniska, gdy miała 4 tygodnie. Jest bardzo towarzysta, miła i przyjecielska. Ufna i zabawowa. Szuka odpowiedzialnego domku. Lubi towarzystwo innych kotów.

Przebywała w DT Martki: 12.10-16.11.2013.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny kocurek.
Został znaleziony w piwnicy wraz z rodzeństwem. Przekochany pieszczoch, ciągle by sie przytulał i miział z człowiekiem. Jest odrobaczony i bedzie niedługo zaszczepiony.

Przebywał w DT we Wrocławiu.
Adoptowany: 16.11.2013

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny kocurek.
Został znaleziony w piwnicy wraz z rodzeństwem. Przekochany pieszczoch, ciągle by sie przytulał i miział z człowiekiem. Jest odrobaczony i bedzie niedługo zaszczepiony.

Przebywał w DT we Wrocławiu.
Adoptowany: 16.11.2013

ADOPTOWANY :-)

10-letni RUDEK.
Został znaleziony. Trzyma się raczej z boku, ale gdy się do niego podejdzie da sie pogłaskać i wziąć na ręce. Zasługuję na ciepły i spokojny dom.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 478/13
Chip: 616093900046438
W Schronisku: 24.06-10.11.2013

ADOPTOWANA :-)

4-letnia FANTA.
Została znaleziona. Jest to kotka z charakterem, mimo, że wielkością jest mała i chuda, to chodzi i ustawia wszystkie koty po kątach. Cały czas burczy pod nosem. Do ludzi się łasi, ale potrafi delikatnie złapać ząbkami albo drapnąć.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 735/13
Chip: 616093900046721
W Schronisku od: 09.08-05.11.2013

ADOPTOWANA :-)

7-tygodniowa kotka..

Przebywała w DT w Świdnicy.

ADOPTOWANY :-)

7-tygodniowy kocurek..

Przebywał w DT w Świdnicy.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna KIKI.
Została zabrana ze schroniska, gdy miała 4 tygodnie. Jest bardzo towarzysta, miła i przyjecielska. Ufna i zabawowa. Szuka odpowiedzialnego domku. Lubi towarzystwo innych kotów.

Przebywała w DT Martki.

ADOPTOWANA :-)

3,5-miesięczna SOBÓTKA.
Jest niezwykle towarzyska i przyjazna. Uwielbia inne koty - w związku z czym, szuka domu gdzie będzie miała towarzystwo innego kota lub psa. Lubi spać z człowiekiem w łóżku, miziać się i przytulać. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Szuka domu niewychodzącego.

Przebywała w DT u Anny.

ADOPTOWANA :-)

2-letnia KRÓWKA.
Kicia została złapana na sterylizację. Okazała się miziakiem i wyjątkowo spokojnym kotkiem. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Jest zazdrosna o inne koty, dobrze jakby była kocim jedynakiem. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Jako, że wychowała się chyba na ulicy to najlepiej jakby znalazła domek z ogrodem, ale nie jest to warunek konieczny.

Przebywała w DT u Martki.

ADOPTOWANA :-)

3-letnia SREBRNA.
Została złapana na działce w celu sterylizacji. Okazała się strasznym miziakiem-przytulakiem, aż żal ją wypuszczać na działki. Dodatkowo weterynarz stwierdził niedożywienie (brak tłuszczowej podściółki). Jest wysterylizowana.

Przebywała w piwnicy u Haliny.

ADOPTOWANA :-)

5-miesięczna kotka.
Podrzucona wraz z mamą i rodzeństwem. Mieszka na ogródku i szuka dachu nad głową. Jest odpchlona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia.

ADOPTOWANY :-)

5-miesięczny kocurek.
Podrzucony wraz z mamą i rodzeństwem. Mieszka na ogródku i szuka dachu nad głową. Jest odpchlony i odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna MIKI.
Została znaleziona na budowie. Jest bardzo przyjazna, uwielbia przesiadywać na kolanach. Szybko się adoptuje do nowego otoczenia. Jest odrobaczona i odpchlona.

Przebywała w DT u Joli.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny SIMON.
Został znaleziony na działce wraz z braciszkiem Timonem. To przeuroczy i kochany kociaczek - sama słodycz. Jest trochę nieśmiały, ale bardzo łagodny i spokojny. Bardzo lubi towarzystwo innych zwierzątek, zarówno kotków, jak i piesków.

Przebywał w DT u Marleny 30.09-04.11.2013.

ADOPTOWANY przez Anetę :-)

1,5-roczny kocurek.
Został znaleziony. Jest bardzo spokojny i łagodny. Uwielbia kontakt z człowiekiem.

Nr Ewidencyjny: 888/13
Nr Chip: 616093900048118
W Schronisku: 13.09-03.11.2013

ADOPTOWANY wraz z Onkiem :-)

5-letni NELSON.
Został przywieziony z interwencji. Ma lekko puchate futerko. Jest spokojny, trochę nieśmiały, całkowicie bezkonfliktowy. To łagodny i miły kocurek.

Nr Ewidencyjny: 971/13
Nr Chip: 900164000314630
W Schronisku: 30.09-03.11.2013

ADOPTOWANY wraz z Nelsonem :-)

1,5-roczny ONEK.
Został znaleziony. Jest bardzo oswojony i przyjaźnie nastawiony. Duży, ale chudy. Cały czas domaga się głaskania i przytulania.

Nr Ewidencyjny: 787/13
Chip: 616093900048121
W Schronisku: 27.08-03.11.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia kotka PENELOPA.
Jest spokojna i lekko nieufna, ale gdy kogoś już pozna to łasi się i lgnie do niego. Przebywa bardzo długo w schronisku, przez co zaczyna powoli dziczeć. Czeka na Opiekuna, który ją pokocha i pozwoli powoli oswajać się z nowym otoczeniem.
* wysterylizowana

Nr Chip: 967000009236275
Nr Ewidencyjny: 832/11
W Schronisku: 12.09.2011-02.11.2013

ADOPTOWANA :-)

Roczna kotka JULKA.
Absolutny miziak, uwilbia się bawić podgryzając i drapiąc delikatnie.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 501/13
Chip: 616093900046024
W Schronisku: 29.06-14.10.2013

ADOPTOWANY :-)

7-letni kocur CEZAR.
Został znaleziony. Bardzo lgnie do człowieka. Lubi głaskanie. Powinien trafić do domu bez innych kotów, gdyż to samiec alfa : ) Jest spokojny, łagodny i ufny.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 312/13
Chip: 616093900048488
W Schronisku: 29.05-09.10.2013

ADOPTOWANA :-)

6-miesięczna kotka ASTRA.
Przesłodka kicia, która początkowo była nieufna, ale po chwili przestała się ukrywać i chętnie pozowała do zdjęć. Trafiła do schroniska z dziurą w pachwinie. Czuje się już dobrze i jest gotowa na adopcję do nowego domu.

Nr Ewidencyjny: 749/13
W Schronisku: 12.08-08.10.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia kotka PEGI.
Jest niesamowicie ufna w stosunku do człowieka. Chętnie podchodzi i domaga się przytulania i głaskania.

Nr Ewidencyjny: 648/13
Chip: 616093900046553
W Schronisku: 23.07-06.10.2013

ADOPTOWANY :-)

3-letni kocurek KITEK.
Został oddany przez właściciela (brak powodu, nie chciany). Jest bardzo przyjazny i ufny.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 594/13
Chip: 616093900046509
W Schronisku: 13.07-06.10.2013

ADOPTOWANY :-)

4-tygodniowy HARRY.
Został zabrany ze schroniska wraz z dwójką rodzeństwa w celu odchowania. Jest największy z miotu. Uwielbia jeść. Ulubionym miejscem są kolanka. Ciągle głośno domaga się głaskania i przytulania. Będzie przekochanym, domowym kocurkiem.

Przebywa w DT u Emili od 05-25.10.2013

ADOPTOWANA :-)

4-miesięczna NIUNIA.
Została znaleziona na podwórku w bardzo ciężkim stanie, była bardzo dotkliwie pogryziona. Jest już po leczeniu, rany się zagoiły. Mała uwielbia zabawy z innymi kotami. Jest bardzo inteligentna, bacznie obserwuje otoczenie. Przepada za zabawką-wędką. Korzysta bezbłędnie z kuwety.

Przebywała w DT u Basi.

ADOPTOWANA. DT STAŁO SIĘ DS :-)

3-letnia SARA.
Została przywieziona z Interwencji (żyła w skrajnych warunkach). Została zabrana ze schroniska w celu oswojenia. Zrobiła już ogromne postępy. Nie boi się i nie ucieka, daje się już wziąć na ręce. Uwielbia głaskanie. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Jest już gotowa do adopcji :)
Stary nr Schroniskowy: 239/11
Nr Chip: 967000009236611
W Schronisku: 12.2011 - 05.2013

Przebywa w DT u Kasi Cz.

ADOPTOWANA :-)

3-letnia WISIA.
Jest bardzo ufna i mizialska. Poza tym śpiewna, wydaje różne fajne dźwięki mruczące, gruchające i miauczące.

Nr Ewidencyjny: 577/13
Chip: 616093900046617
W Schronisku: 09.07-19.10.2013

ADOPTOWANA :-)

6-letnia NEL.
Jest przestraszona schroniskowym otoczeniem. Możliwe, że boi się innych kotów, gdyż nie chce wychodzić za bardzo z budki. Daje się dotknąć.
Skąd: Znaleziona
Nr Ewidencyjny: 763/13
Chip: 985121017352053
W Schronisku: 19.08-22.09.2013

ADOPTOWANA :-)

5-letnia ZWINKA.
Jest bardzo przyjazna i zabawowa. Uwielbia się bawić i przytulać.
* wysterylizowana

Skąd: Od właściciela
Nr Ewidencyjny: 587/13
Chip: 616093900046510
W Schronisku: 12.07-06.10.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia kotka KLARA.
Oddana przez właściciela.

Nr Ewidencyjny: 486/13
Chip: 616093900046451
W Schronisku: 27.06-19.10.2013

ADOPTOWANA :-)

8-letnia kotka ZOSIA.
Została oddana przez właściciela (brak powodu, nie chciana). Jest bardzo przyjazna i ufna. Ma cudne, zielone oczka.

Nr Ewidencyjny: 529/13
Chip: 616093900046078
W Schronisku: 03.07-02.10.2013

ADOPTOWANA :-)

Roczna kotka LEJDI.
Została znaleziona. Jest bardzo przyjazna i ufna. Nie przepada za towarzystwem innych kotów.

Nr Ewidencyjny: 539/13
Chip: 616093900046132
W Schronisku: 04.07-01.09.2013

ADOPTOWANA. DT STAŁO SIE DS :-)

3-miesięczna kotka.
W drewutni we Wrocławiu zadomowiło się pięć małych kotków i ich mama. Kociaki zostały zabrane do Domu Tymczasowego. Mamusia została wysterylizowana i wypuszczona na wolność. Cztery z kociaków znalazły już nowe domy. Została tylko ta kotka. Jest trochę nieśmiała, ale bardzo przyjacielska i uwielbia głaskanie.

Przebywała w DT u Anny

ADOPTOWANE :-)

3-miesięczne TUTLI i PUTLI.
Zostały uratowane z terenu przemysłowego. To urocze i kochane przylepki. Nie boją się psa, świetnie dogadują się z innymi kotami. Są odrobaczone i odpchlone, a na dniach będą szczepione. Tutlusia jest bardziej delikatna i nieśmiała. Putlunia ciekawska i odważniejsza. Koteczki są ze sobą w przyjaźni. Bawią się, szaleją, a potem śpią słodko obok siebie. Do pokochania w dwupaku, nie chcemy ich rozdzielać.

Przebywały w DT u Gosi.

ADOPTOWANA :-)

2-letnia CZESIA.
Została znaleziona. Jest bardzo spokojna, łasi się i domaga głaskania. Wyczekuje osoby, która ją szybko zabierze ze schroniska.

Nr Ewidencyjny: 570/13
Chip: 616093900048160

ADOPTOWANA :-)

10-letnia TOLA.
Jest typem obserwatorki. Nie zwraca uwagi na inne koty. W stosunku do ludzi jest przyjazna i oczywiście chętna do głaskania. Nie czuje sie dobrze w schronisku, zasługuję na trochę prywatności, w nowym domu.

Nr Ewidencyjny: 686/13
Chip: 616093900046677
W Schronisku: 29.07-15.10.2013

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny BEHEMOT.
Zabawowy i rozbrykany kocurek, zarazem kochany i przymilny. Uwielbia wdrapywać się na kolanka i być głaskany. Jest przeuroczy, nie można się mu oprzeć. Jest wykastrowany, zaszczepiony oraz odrobaczony.

Przebywał w DT u Emili.

ADOPTOWANY przez Justynę i Krzysztofa. Nazywa się teraz RUDOLF :-)
2-miesięczny, rudy kocurek.
Miał trafić do schroniska, na szczęście został "przejęty" i trafił do DT. Na krótko... bo już tego samego dnia znalazł super domek, gdzie ma kocie towarzystwo :-)
Przebywał w DT u PrzygarnijKOTA.

Zdjęcia z Domu Stałego:

ADOPTOWANA :-)
2-miesięczna, szylkretowa kotka.
Miała trafić do schroniska, na szczęście została "przejęta" i trafiła do DT. Na krótko... bo już tego samego dnia znalazła super domek, gdzie ma kocie towarzystwo :-)
Przebywała w DT u PrzygarnijKOTA.

Zdjęcia z Domu Stałego:

ADOPTOWANA :-)

4,5-miesięczna RYSIA.
Koteczka została złapana przy okazji sterylizacji kotek w fabryce przy Kwidzyńskiej we Wrocławiu. Jest bardzo zabawowa i energiczna. Lubi towarzystwo innych kotów. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Przebywała w DT u Kasi.

ADOPTOWANA :-)

5-tygodniowa BARBI.
Została znaleziona pod blokiem w Ząbkowicach Śląskich i przywieziona do Wrocławia. Ma prześliczne srebrno-białe umaszczenie. Jest przeurocza i kochana. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Nie grymasi przy jedzeniu. Korzysta z kuwetki. Do adopcji w listopadzie. Osoby zainteresowane jej adopcją mogą już teraz dzwonić i umawiać się na wizytę przedadopcyjną.

Przebywała w DT u Magdy od 08-17.10.2013.

ADOPTOWANA 16.10.2013 :-)

6-tygodniowa MAŁA.
Została znaleziona na działkach. Ma lekki koci katar. Dostała surowicę, a oko ma przemywane solą fizjologiczną. Dostała też preparat na odrobaczenie, na pchełki oraz zastrzyk na odporność. Kicia je stały pokarm bez najmniejszych problemów. Szybko zrozumiała też po co stoi kuwetka. Bardzo przywiązuje się do człowieka. Mała zasługuje na dobry dom i kochających ludzi.

Przebywała w DT u Joanny.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny BONIFACY.
Jest zaszczepiony oraz odrobaczony.

Przebywał w DT u Emili.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna NALA.
Jest zaszczepiona oraz odrobaczona.

Przebywała w DT u Emilii.

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny BURUŚ.
Jest prześlicznie umaszczony oraz ma niesamowicie mięciutkie futerko. Jest też wyjątkowy pod względem charakteru, gdyż poza człowiekiem nie widzi świata, cały czas by się przytulał i miział. Jest odrobaczony i odpchlony.

Przebywał w DT u Anny K.

ADOPTOWANY :-)

4-miesięczny BURATINO.
To bardzo łagodny, uległy i delikatny kocurek. Jest trochę nieśmiały, ale wzięty na ręcę pozwala sobie robić wszystko. Będzie świetnym kompanem dla młodego kotka, bo uwielbia zabawy i gonitwy. Toleruje psy. Został odpchlony i odrobaczony.

Przebywał w DT u Anny K.

ADOPTOWANA :-)

2,5-miesięczna MALINA.
Urodziła się pod koniec czerwca 2013. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Jest czarna z małą białą krawatką na szyjce. Została odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona.

Przebywała w DT u Kasi Cz.

ADOPTOWANY 12.10.2013 :-)

2-miesięczny KLAKIER.
Jest bardzo zabawowy i przytulaśny. Uwielbia głaskanie i mizianie. Przepada za towarzystwem innych kociaków. Korzysta z kuwetki. Jest odpchlony, odrobaczony oraz zaszczepiony.

Przebywał w DT u Emili.

ADOPTOWANY 12.10.2013 :-)

2,5-miesięczny KLEKSIK.
Urodził sie w połowie lipca. Został zabrany ze schroniska w celu odchowania. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Jest bardzo towarzyski. Lubi głaskanie i mizianie. Uwielbia towarzystwo innych kotów. Toleruje psy. Kleksik dostał surowicę i został odrobaczony oraz zaszczepiony.

Przebywał w DT u Martki.

ADOPTOWANA 11.10 przez Pana Sebastiana :-)
2,5-miesięczna MAŁA.
Została znaleziona na trawniku przy ruchliwej ulicy. Jest prześliczna, przeurocza i przekochana. Uwielbia jeść : ) Jest odpchlona, odrobaczona oraz zaszczepiona.

Przebywała w DT u Józka.

ADOPTOWANY w lipcu :-)

2-letni OSKAR.
Został zabrany z ulicy w największe mrozy i już bardzo długo czeka w ciemniej piwnicy na dom. Jest bardzo towarzyski i kontaktowy. Mizia się, przewraca się z boku na bok, mruczy, lubi przebywac na rękach, wskakuje na kolana, mokrym noskiem dotyka twarzy. Koci ideał. Jest bezproblemowy, ładnie korzysta z kuwetki, niewybredny w jedzeniu. Jest wykastrowany.

Przebywał w piwnicy u Anny.

ADOPTOWANY :-)

6-letni kocurek OLEK.
Został przywieziony z Interwecji. Jest bardzo przyjacielski i ufny. Garnie się do człowieka. Niestety przestał jeść. Chudnie z dnia na dzień. Prawdopodobnie ma depresje. Pilnie szuka domu, choćby nawet tymczasowego.

Nr Ewidencyjny: 785/13
Chip: 616093900048003
W Schronisku od: 26.08-06.10.2013

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny PIRAT.
Bardzo przyjacielski i przyjazny kociaczek. Uwielbia zabawę i kontakt z człowiekiem. Urodził się z trochę za krótką łapką, ale świenie sobie radzi, biega i skacze jak normalny kotek.

Przebywał w DT u Anny.

DOM TYMCZASOWY STAŁ SIĘ STAŁYM :-)

2,5-miesięczny kocurek.
Jest wesoły, żywiołowy, spędza czas głównie na zabawie z braćmi oraz na gonitwach z psem. Równie mocno uwielbia spać oraz się miziać. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Najlepiej czułby się w domu z innym kotem lub psem, domku z bezpieczną możliwością wychodzenia (osiatkowany balkon lub ogród daleko od ulicy).

DOM TYMCZASOWY STAŁ SIĘ STAŁYM :-)

2,5-miesięczny kocurek.
Jest wesoły, żywiołowy, spędza czas głównie na zabawie z braćmi oraz na gonitwach z psem. Równie mocno uwielbia spać oraz się miziać. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Najlepiej czułby się w domu z innym kotem lub psem, domku z bezpieczną możliwością wychodzenia (osiatkowany balkon lub ogród daleko od ulicy).

DOM TYMCZASOWY STAŁ SIĘ STAŁYM :-)

2,5-miesięczny kocurek.
Jest wesoły, żywiołowy, spędza czas głównie na zabawie z braćmi oraz na gonitwach z psem. Równie mocno uwielbia spać oraz się miziać. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Najlepiej czułby się w domu z innym kotem lub psem, domku z bezpieczną możliwością wychodzenia (osiatkowany balkon lub ogród daleko od ulicy).

ADOPTOWANY :-)

2-letni kocurek TEODOR.
Został oddany przez właściciela (brak możliwości opeiki). Jest spokojny i zrównoważony. Trzyma sie na uboczu. Lubi głaskanie.

Nr Ewidencyjny: 466/13
Chip: 616093900046421
W Schronisku: 23.07-05.10.2013

ADOPTOWANY wraz z Pączkiem :-)

3-miesięczny PĄCZEK.
Urodził sie w pod koniec czerwca. Został zabrany wraz z braciszkiem ze schroniska w celu wyleczenia. Był chory na koci katar i kalcywirozę. Jest już w pełni zdrowy. Korzysta z kuwety. Bardzo ufny, przyjacielski i spokojny. Uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi kotkami..

Przebywał w DT u Martki.

ADOPTOWANY wraz z Bączkiem :-)

3-miesięczny BĄCZEK.
Urodził sie w pod koniec czerwca. Został zabrany wraz z braciszkiem ze schroniska w celu wyleczenia. Był chory na koci katar i kalcywirozę. Jest już w pełni zdrowy. Korzysta z kuwety. Bardzo ufny, przyjacielski i spokojny. Uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi kotkami..

Przebywał w DT u Martki.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna MILKA.
Można o niej powiedzieć „szatan w spódnicy”, ale za to też przeuroczy i kochany. Bardzo lubi szaleć z innymi kotkami, toleruje również psa. Mile widziana adopcja do innych zwierząt. Jest odrobaczona i odpchlona.

Przebywała w DT u Doroty.

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny kociak.
Mieszka pod barakiem przykrytym folią, przy bardzo ruchliwej drodze we Wrocławiu. Nabiera coraz większego zaufania do człowieka, gdyż jest dokarmiany każdego dnia. Jego brat z miotu zginął pod kołami. Idzie zima i kocio nie przeżyje w baraku.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna SIGMA.
Została zabrana ze schroniska na tymczas w celu odchowania. Lubi się bawić i tulić. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Ma już 3-miesiące i szuka odpowiedzialnego domu na stałe.

Przebywała w DT u Haliny.

ADOPTOWANE :-)

Kotki zostały zabrane ze schroniska na tymczas w celu odchowania. Mają już 3-miesiące i szukają odpowiedzialnych domów na stałe: KARINKA: czarna; SABRINKA: czarna; PI: buro-biała. Są odpchlone, odrobaczone, korzystają z kuwety. Dużo się bawią i lubią się tulić. Wszystkie zadbane, śliczne i gotowe do adopcji.

Przebywały w DT u Haliny

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny MILUŚ.
Jest zdrowy i niezwykle towarzyski. To bardzo kontaktowy kotek, świetnie dogadujący sie z innymi kotami, a nawet i psami. Uległy względem innych zwierząt. Jest bardzo uczuciowy i przymilny.

Przebywał w DT u Anny K.

ADOPTOWANA :-)

5-letnia kotka MANIA.
Została znaleziona z miotem. Wchodzi na kolana, łasi się, mruczy. Jest bardzo ufna i przyjacielska. Ta urocza koteczka czeka na osobę która ją pokocha całym sercem i zabierze do ciepłego domu.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 363/13
Chip: 616093900046110
W Schronisku od: 10.06-23.09.2013

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczny LEON.
Jest odrobaczony i odpchlony.

Przebywała w DT u Joli.

ADOPTOWANA :-)

2,5-miesięczna AMELKA.
Urodziła sie na początku lipca. Została zabrana wraz z braciszkiem (powyżej) i mamusią z fabryki na Kwidzyńskiej, gdzie maluszki w okrutny sposób ginęły w maszynach budowalnych. Korzysta z kuwety. Dostała surowicę oraz została odrobaczona.

Przebywała w DT u Martki.

ADOPTOWANA :-)

2,5-miesięczna MALINA.
Urodziła się pod koniec czerwca 2013. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Jest czarna z małą białą krawatką na szyjce. Została odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona. Do adopcji od zaraz.

Przebywała w DT u Kasi Cz.

ADOPTOWANA :-)

2-letnia KENIA.
Jest typowym kanapowcem, ale także bardzo ceni sobie towarzystwo człowieka, wybiera sobie właściciela i towarzyszy mu chętnie w codziennych czynnościach, pięknie mruczy. Kenia jest zdrowa oraz wysterylizowana. Ma zmienione jedno oczko po przebytym kocim katarze.

Przebywała w DT u Agnieszki (03-09.2013)

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny WĘGIELEK.
Jest trochę nieśmiały wobec nowych ludzi, ale wzięty na ręce jest jak aniołek, można z nim zrobic dosłownie wszystko. Kotek z dnia na dzień robi szybkie postępy tylko trzeba dać mu na to czas. To świetny towarzysz dla dorosłej kotki. Toleruje psy. Został odrobaczony i odpchlony.

Przebywał w DT u Anny K.

ADOPTOWANA :-)

Roczna kotka MILA.
Jest uroczą, malutką i cudowną kotką. Łasi się i przytula. Jak najszybciej powinna trafić do nowego Opiekuna, który ją pokocha od pierwszego wejrzenia, na pewno ze wzajemnością.

Nr Ewidencyjny: 657/13
Chip: 616093900046659
W Schronisku od: 07-09.2013

ADOPTOWANY :-)

8-letni kocurek MITEK.
Został przywieziony z interwencji. Jest po leczeniu i szczepieniu. Cały czas próbuje zwrócić na siebie uwagę. Bardzo się łasi i domaga głaskania. Chce być w centrum uwagi i jest zazdrosny o człowieka, dlatego najlepiej gdyby trafił do domu bez innych kotów.

Nr Ewidencyjny: 522/13
Chip: 616093900046190
W Schronisku od: 07-09.2013

ADOPTOWANA :-)

Roczna kotka ZYTKA.
Została przywieziona z interwencji. Jest bardzo przyjazna, wskakuje na kolana i domaga się głaskania. Delikatna i spokojna. Bardzo szybko przywiąże się do nowego miejsca i pokocha nowego Opiekuna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 357/13
Chip: 616093900046052
W Schronisku od: 07.06-21.09.2013

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna MYSZKA.
Filigranowa koteczka zawsze chętna do przyjęcia całuska od Opiekuna. Nie opuści jednak okazji, aby poszaleć w kocim towarzystwie. Akceptuje pieski. Jest odrobaczona i odpchlona.

Przebywała w DT u Doroty.

ADOPTOWANY wraz z braciszkiem :-)

2-miesięczny kociaczek.
Urodzony na działce kociak pilnie szuka domu, choćby tymczasowego. Płeć nieznana. Jest lekko niefny, potrzebuje trochę czasu, ale jak to kociak - szybko nabierze zaufania.

Przebywał na działce.

ADOPTOWANY wraz z braciszkiem :-)

2-miesięczny kociaczek.
Urodzony na działce kociak pilnie szuka domu, choćby tymczasowego. Płeć nieznana. Jest lekko niefny, potrzebuje trochę czasu, ale jak to kociak - szybko nabierze zaufania.

Przebywał na działce.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna JADZIA.
Jest odrobaczona i odpchlona.

Przebywała w DT u Joli.

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna IZA.
Jest odrobaczona i odpchlona.

Przebywała w DT u Joli.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny KUBUŚ.
To zdrowy, zaczepny i niezwykle energiczny maluch. Dusza kociego towarzystwa.

Przebywał w DT u Mili.

ADOPTOWANA wraz z kocurkiem 375/13. Będzie miała teraz na imię MAĆKA :-)

2-letnia kotka.
Nieufna i płochliwa w stosunku do obcych, ale daje się wziąć na ręcę. Gdy już komuś zaufa to bardzo lubi być wtedy głaskana.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 531/13
Chip: 616093900046491
W Schronisku od: 03.07-14.09.2013

ADOPTOWANY wraz z kotką 531/13. Będzie miał teraz na imię PEREŁEK :-)

4-letni kocurek.
Został przywieziony z Interwencji. Nieufny w stosunku do obcych. Uwielbia przytulanie i głaskanie przez osoby, które już zna.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 375/13
Chip: 616093900046036
W Schronisku od: 12.06-14.09.2013

ADOPTOWANY :-)

2-letni kocurek.
Został znaleziony. Jest niezwykle przyjacielski i ufny. Lgnie do każdego człowieka i domaga się uwagi. Ma amputowaną przednią łapkę. Bardzo dobrze sobie radzi (chodzi i skacze bez problemu). Potrzebuje dużo miłości i czułości.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 492/13
Chip: 616093900046440
W Schronisku od: 28.06-14.09.2013

ADOPTOWANA :-)

2-letnia kotka.
Została znaleziona. Jest przyjazna i ufna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 346/13
Chip: 616093900046065
W Schronisku od: 05.06.2013

ADOPTOWANA :-)

4-letnia kotka.
Została znaleziona. Jest przyjazna i ufna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 368/13
W Schronisku od: 11.06.2013

ADOPTOWANA :-)

5-letnia kotka.
Została znaleziona. Jest trochę nieśmiała, ale bardzo przyjazna i spokojna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 570/13
Chip: 616093900046705
Trafiła do schroniska: 08.07.2013

ADOPTOWANA :-)

3-letnia kotka.
Została znaleziona. Bardzo spokojna i przyjacielska.

Nr Ewidencyjny: 465/13
Chip: 616093900046470
Trafiła do schroniska: 23.06.2013

ADOPTOWANA :-)

6-tygodniowa kotka.
Wraz z trójką rodzeństwa urodziła się w jednej z blokowych piwnic. Kociaki zostały odkryte przez właściciela piwnicy w połowie sierpnia. Dopiero 27.08 dały się w końcu złapać. Zostały odpchlone i umieszczone w klatce w ciemnej piwnicy. Jej rodzeństwo już znalazło Domy Stałe : ) Ona została samusieńka w piwnicy : (

Wrocław-Piwnica na ul. Wróbla.

ADOPTOWANA :-)

2,5-letnia KLARA.
Domowo-działkowa kicia pilnie szuka domu, choćby tymczasowego. Korzysta z kuwety. Jest lekko niefna w stosunku do obcych, do "swoich" miziasta i kochana.

15.09 jej Opiekunka musi się wyprowadzić i nie może jej zabrać ze sobą. Kotka trafi do schroniska : (

DOM TYMCZASOWY STAŁ SIĘ DOMEM NA STAŁE :-)

4-miesięczny RUDOLF.
Uratowany od śmierci głodowej. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Do oddania w kochające ręce. Najchętniej do domu z ogródkiem i razem z Brunem, gdyż kotki są bardzo zżyte ze sobą.

DOM TYMCZASOWY STAŁ SIĘ DOMEM NA STAŁE :-)

4-miesięczny BRUNO.
Uratowany od śmierci głodowej. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Do oddania w kochające ręce. Najchętniej do domu z ogródkiem i razem z Brunem, gdyż kotki są bardzo zżyte ze sobą.

ADOPTOWANY :-)

2,5-miesięczny MIKOŁAJ.
Urodził sie na początku lipca. Został zabrany wraz z siostrą (poniżej) i mamusią z fabryki na Kwidzyńskiej, gdzie maluszki w okrutny sposób ginęły w maszynach budowalnych. Korzysta z kuwety. Jest rozmowny i odważny :-) Dostał surowicę oraz został odrobaczony.

Przebywał w DT u Martki.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny kocurek.
Został zabrany z działek na leczenie. Okazało się, że malec prawie nic nie widzi. Nie może zatem wrócić na wolność, gdyż sobie nie poradzi. W aktualnym miejscu nie może zostać długo.

ADOPTOWANY :-)

Roczny GACUŚ.
Kocurk przybłąkał się. Jest bardzo łagodny i przytulany w stosunku do ludzi. Ciągle domaga się kontaktu z człowiekiem. Podchodzi, mruczy jak traktorek i łasi się. Pomimo uczucia sytości, na widok jedzenia jest w stanie zrobić wszystko ;) Ma dłuższą sierść.

Przebywał pod opieką Fundacji Monte Carlo.

ADOPTOWANY :-)

3,5-miesięczny MACIUŚ.
To bardzo urokliwy i niezwykle towarzyski kotek. Zostanie wydany tylko jako towarzysz dla innego kota, ponieważ on świata poza kotami nie widzi. Jest bardzo łagodny z charakteru, wręcz uległy względem innych kotów. Jeszcze trochę boi sie podejść do człowieka, ale wzięty na ręce jest jak aniołek, można z nim zrobić dosłownie wszystko ; ) Został odrobaczony, odpchlony i wykastrowany.

Przebywał w DT u Anny.

ADOPTOWANY :-)

6-tygodniowy kocurek.
Wraz z trójką rodzeństwa urodził się w jednej z blokowych piwnic. Kociaki zostały odkryte przez właściciela piwnicy w połowie sierpnia. Dopiero 27.08 dały się w końcu złapać. Zostały odpchlone i umieszczone w klatce w ciemnej piwnicy.

Przebywał w piwnicy na ul. Wróbla.

ADOPTOWANY :-)

6-tygodniowy kocurek.
Wraz z trójką rodzeństwa urodził się w jednej z blokowych piwnic. Kociaki zostały odkryte przez właściciela piwnicy w połowie sierpnia. Dopiero 27.08 dały się w końcu złapać. Zostały odpchlone i umieszczone w klatce w ciemnej piwnicy.

Przebywał w piwnicy na ul. Wróbla.

ADOPTOWANA :-)

6-tygodniowa kotka.
Wraz z trójką rodzeństwa urodziła się w jednej z blokowych piwnic. Kociaki zostały odkryte przez właściciela piwnicy w połowie sierpnia. Dopiero 27.08 dały się w końcu złapać. Zostały odpchlone i umieszczone w klatce w ciemnej piwnicy.

Przebywała w piwnicy na ul. Wróbla.

ADOPTOWANY :-)

2-miesięczny kocurek.
Niezwykłej urody, czarny i pręgowany kociak.
Będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.

Przebywała u Właściciela na ul.Poświęckiej.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna CZARNULKA.
Jest trochę nieśmiała, ale z każdym dniem nabiera pewności siebie.

Przebywała w DT u Kasi.

ADOPTOWANA :-)

3,5-miesięczna ZUZA.
Jest trochę bojaźliwa w stosunku do człowieka, ale wzięta na ręce kuli się ze strachu i nieśmiale zaczyna mruczeć. Natomiast bardzo lgnie do starszych kotek, więc to idealna kicia dla innej kotki - jako dozgonny towarzysz życia. Została odpchlona i odrobaczona.

ADOPTOWANY :-)

Roczny, bezdomny kocurek.
Urodził się pod blokiem. Dokarmiany przez mieszkańców. Bardzo lgnie do człowieka. Miał badnia krwi. Wszystko jest ok. Jest zdrowy. Został już wykastrowany.

ADOPTOWANY :-)

3-letni kocur BRUNO.
Zwrócony po adopcji (podany powód: "jak zostaje sam w domu robi demolki"). Jest bardzo przyjazny i ufny.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 338/13
Chip: 616093900048440
W Schronisku od: 04.05-25.08.2013

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny kocurek.
W drewutni we Wrocławiu zadomowiło się pięć małych kotków i ich mama. Kociaki zostały zabrane do Domu Tymczasowego. Mamusia została wysterylizowa i wypuszczona na wolność. Trzy z kociaków znalazły już nowe domy. Zostały dwa bure. Kocurek i kotka. Są trochę nieśmiałe.

Przebywał w DT na Jedności Narododowej.

ADOPTOWANA przez Natalię :-)

2-miesięczna kotka.
Niezwykłej urody, czarna i pręgowana kicia. Wychowana wśród ludzi ze swobodną możliwością wychodzenia na dwór.

Będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej (która będzie zawierać m.in. wymóg zapewnienia wysokomięsnej karmy oraz zabezpieczenia specialną siatką okien i balkonu).

Przebywała u Właściciela na ul.Poświęckiej.

ADOPTOWANA przez Annę :-)

2-miesięczna kotka.
Niezwykłej urody, szara i pręgowana kicia. Wychowana wśród ludzi ze swobodną możliwością wychodzenia na dwór.

Będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej (która będzie zawierać m.in. wymóg zapewnienia wysokomięsnej karmy oraz zabezpieczenia specialną siatką okien i balkonu).

Przebywała u Właściciela na ul.Poświęckiej.

ADOPTOWANY :-)

3-letni kocurek KEKSIK.
Został zabrany z podwórka w stanie skrajengo wygłodzenia. Dodatkowo na prześwietleniu wyszło, że ma trzy złamania. Na szczęście operacja nie była konieczna. Keksik doszedł już do siebie zarówno fizycznie jak i psychicznie i jest gotowy na adopcje :-)

Przebywał w DT u Oli.

ADOPTOWANY przez Olę (Tymczasową Opiekunkę) :-)

7-letni kocurek BISZKOPT
Został znaleziony na polach pod Wrocławiem. Był pogryziony i wynędzniały. Okazał się wielkim pieszczochem. Biszkopt jest towarzyski, zawsze jest w tym pomieszczeniu, w którym jest człowiek. Trzyma się blisko, wskakuje na kolana, śpi w łóżku. Wykastrowany, korzysta z kuwety.

Przebywał w DT u Oli.

ADOPTOWANY przez Panią Jolantę :-)

9-letni kocurek FENEK.
Został znaleziony. Ma śliczne umaszczenie: brązowo-białe. Jest przyjazny i ufny.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 428/13
Chip: 616093900046021
W Schronisku od: 19.06-20.08.2013

ADOPTOWANY przez Panią Dorotę :-)

2-miesięczny kocurek.
Niezwykłej urody, bury kociak. Wychowany wśród ludzi ze swobodną możliwością wychodzenia na dwór.

Przebywał u Właściciela na ul. Poświęckiej.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna kotka.
Wesoła, całe dnie spędza na zabawach. Korzysta bezbłędnie z kuwetki i je samodzielnie (suche i mokre).
www.wroclawskiekoty.com

Przebywała w DT u Dominiki.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna kotka.
Wesoła, całe dnie spędza na zabawach. Korzysta bezbłędnie z kuwetki i je samodzielnie (suche i mokre).
www.wroclawskiekoty.com

Przebywała w DT u Dominiki.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna kotka.
Wesoła, całe dnie spędza na zabawach. Korzysta bezbłędnie z kuwetki i je samodzielnie (suche i mokre).
www.wroclawskiekoty.com

Przebywała w DT u Dominiki.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna kotka.
Wesoła, całe dnie spędza na zabawach. Korzysta bezbłędnie z kuwetki i je samodzielnie (suche i mokre).
www.wroclawskiekoty.com

Przebywała w DT u Dominiki.

ADOPTOWANA :-)

3-miesięczna kotka.
Wesoła, całe dnie spędza na zabawach. Korzysta bezbłędnie z kuwetki i je samodzielnie (suche i mokre).
www.wroclawskiekoty.com

Przebywała w DT u Dominiki.

ADOPTOWANY :-)

3-miesięczny kocurek.
Przywieziony wraz z mamusią z zamku w Urazie, gdy miał 4 tygodnie. Jest wesoły i przyjazny. Korzysta bezbłędnie z kuwety. Wymagane będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Przebywał w DT u Doroty.

ADOPTOWANY. Tymczasowa Opiekunka postanowiła go zatrzymać na stałe :-)

Ten przesłodki 3-miesięczny, czarny kocurek MAŁY został znaleziony w piwnicy w jednym z wrocławskich bloków. Jest mruczącą i zabawową futrzaną kuleczką do kochania. Będzie miał lekko puchatą sierść.

Przebywał w DT u Magdy.

ADOPTOWANY. Tymczasowa Opiekunka postanowiła go zatrzymać na stałe :-)

3-letni MIRAS jest mieszancem persa z europejczykiem. Został zabrany ze schroniska 17 maja 2013, aby mógł czekać na dom stały w dobrych warunkach. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony oraz wykastrowany. Miał kiedyś złamany ogonek. Jest przylepką i miziakiem, słodziak do kwadratu. Śpi z opiekunką w łóżku. Korzysta bezbłędnie z kuwety.

Przebywał w DT u Magdy.

ADOPTOWANA :-)

Miesięczna kotka.
Szylkretowa.

Przebywała w DT u Anny.

ADOPTOWANY :-)

3-letni kocurek LOFIK.
Został oddany przez właściciela. Jest duży, a zarazem niezwykle delikatny. To oaza spokoju i miłości. Ten niezwykle przeuroczy kotek wodzi za człowiekiem ciągle wzrokiem i uwielbia się przytulać. Jest bardzo uległy i boi się innych kotów.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 646/13
Chip: 616093900046549
W Schronisku od: 23.07-15.08.2013

ADOPTOWANA :-)

4-letnia kotka RUDA.
Została znaleziona. Jest przyjazna i ufna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 419/13
Chip: 616093900046015
W Schronisku: 17.06-15.08.2013

ADOPTOWANY :-)

Ten przesłodki, rudy kocurek urodził się 15 maja 2013. Będzie typowo domowym kocurkiem. Trafia bezbłędnie do kuwety.

Przebywał w DT u Klaudii.

ADOPTOWANA :-)

Ta 3-letnia kotka została znaleziona na Gaju we Wrocławiu. Poszukiwania własciciela nie dały rezultatu. Kotka szuka nowego domu. Jest to typowo domowa kicia. Toleruje inne koty i psy.

Przebywała w DT u Doroty.

ADOPTOWANA :-)

5-letnia kotka
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 513/13

ADOPTOWANY :-)

4-letni kocurek
Został znaleziony.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 460/13
W Schronisku od: 22.06.2013

ADOPTOWANY :-)

Roczny kocurek BOLEK
Zwrócony po adopcji (podany powód: "nadpobudliwy i nachalny").
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 332/13
Chip: 616093900048206
Ponownie w Schronisku od: 03.06.2013

ADOPTOWANA przez Magdę :-)
5-letnia kotka. Została znaleziona. Jest przyjazna i ufna.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 434/13
Chip: 616093900046008
W Schronisku: 20.06-10.08.2013

"Balbinka to mega śpioch i miziak. Jest boska. Dziękujemy, że nas sobie przedstawiłaś :) Pozdrawiam Magda"

ADOPTOWANA :-)

2-miesięczna kotka
Przywieziona wraz z mamusią zwaną "Małym" i trojgiem rodzeństwa z zamku w Urazie. Urodziła się w połowie maja 2013. Zdjęcie zrobione, gdy miała 4tyg.

Przebywała w DT u Doroty.

ADOPTOWANA :-)

2,5-miesięczna kotka
Ta urocza kicia urodziła się 15 maja 2013. Będzie typowo domowym kotkiem. Trafia bezbłędnie do kuwety.

Przebywała w DT u Klaudii.

ADOPTOWANA przez Martę, Piotra i Bruna :-)

7-tygodniwa LUNKA
Została znaleziona jako 5-tygodniowy kociak pod jednym z bloków we Wrocławiu. Jest bardzo odważna i lgnie do człowieka. Będzie typowo domowym kotkiem. Jest przeurocza. Korzysta bezbłędnie z kuwety od pierwszego dnia.

Przebywała w DT u mnie.

"Luna jest wyjątkowa. Myślę, że przywyczaiła się już do nas, bo jest bardziej śmiała. Siedzi ciagle w moich apaszkach :-) Marta"

ADOPTOWANY :-)

8-tygodniowy kocurek FILIP
Został uratowany jako kilkudniowe maleństwo spod bloku. Kocha się przytulać, sam wskakuje na kolana i dzielnie znosi czesanie czy obcinanie pazurków. Może zamieszkać w domu z innymi zwierzakami. Był dwukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zdrowy i radosny. Samodzielnie je karmy gotowe, choć najbardziej kocha surowe mięso. Korzysta z kuwety i drapaka.

Przebywał w DT u Anny.

ADOPTOWANY :-)

8-tygodniowy kocurek
W drewutni (we Wrocławiu na Klecinie) zadomowiło się pięć małych kotków i ich mama. Dwa szybko znalazły dom, natomiast trzy trafiły do Domu Tymczasowego, wraz z mamusią po sterylizacji.

Przebywał w DT.

WŁAŚCICIELKA SIĘ ODNALAZŁA :-)

8-letnia kotka.
Została znaleziona.
Przyjazna i ufna.

Nr Ewidencyjny: 526/13
Chip: 985120022150152
W Schronisku od: 02-29.07.2013

ADOPTOWANY :-)

8-tygodniowy HELIOS
Jest przeuroczym kociakiem. Został znaleziony wraz z trójką rodzeństwa pod blokiem. Jest odrobaczony i odpchlony.

Przebywał w DT u Emilii.

ADOPTOWANY :-)

10-letni kocur. Został oddany przez własciciela. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest bardzo przyjazny i ufny. Korzysta bezbłednie z kuwety.
* wykastrowany

Nr Ewidencyjny: 272/13
Chip: 616093900048639
W Schronisku od: 22.05-17.07.2013

"Dyzma wniósł w nasze życie niesamowicie dużo radości. Nie odstępuje nas na krok ani w dzień, ani w nocy. Pozdrawiamy Anna i Łukasz"

PRZYGARNIĘTA :-)
4-letnia kotka
Została znaleziona.
* wysterylizowana

Nr Ewidencyjny: 402/13
W Schronisku od: 15.06.2013

PRZYGARNIĘTY :-)

2-miesięczny kocurek ARMAGEDON
Jest bardzo przyjacielski i kontaktowy.

Przebywała w DT u Kasi.

PRZYGARNIĘTA :-)

2-miesięczna kotka

Przebywała w DT u Anny.

PRZYGARNIĘTY :-)

2-miesięczny kocurek

Przebywał w DT u Anny.

PRZYGARNIĘTY wraz z Herą :-)

3-miesięczny kocurek NONAME

Jest przesłodkim kociaczkiem.
Uwielbia przytulanie i głaskanie.
Toleruje inne koty i psy.

Przebywał w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTA wraz z NoName :-)

5-tygodniowa koteczka HERA
Znaleziona w pudełku przy śmietniku.

Przebywała w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTA :-)

7-tygodniowa kotka ERIS
Jest odpchlona i odrobaczona.

Przebywała w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTY przez Pana Grzegorza.
Ma teraz na imię Max :-)


10-letni kocur.
Został znaleziony. Jest wykastrowany.
Nr Ewidencyjny: 478/13
Chip: 616093900046437
W Schronisku: 24.06.13-14.07.2013

"Nazwaliśmy go Max :) już prawie całkiem się zaaklimatyzował i ma się bardzo dobrze :) Pozdrawiam Grzegorz"

PRZYGARNIĘTY :-)

7-tygodniowy kocurek SOKRATES
Jest odpchlony i odrobaczony.

Przebywał w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTA :-)

6-tygodniowa kotka MEG
Jest odpchlona i odrobaczona. Została znaleziona w pudełku przy śmietniku.

Przebywał w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTA :-)

4-miesięczna kotka JEŻYNKA.
Jest bardzo charakterna i niezależna, ale jednocześnie jest wielkim pieszczochem. Toleruje inne koty. Została odpchlona i odrobaczona. Jest zdrowa.

Przebywała w DT u Basi.

PRZYGARNIĘTA :-)

8-miesięczna kotka BALBINKA.
Bardzo spokojna i wyjątkowo łagodna. Wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. Zdrowa jak rybka. Opiekunka preferuje adopcję w dwupaku (Balbinka + Marcelinka), czyli koteczki dla kogoś kto chce dwa szczęścia na raz :), ale można je w ostateczności rozdzielić.

Przebywała w DT u Haliny.

PRZYGARNIĘTA :-)

8-miesięczna kotka MARCELINKA.
Bardzo spokojna i wyjątkowo łagodna. Wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. Zdrowa jak rybka. Opiekunka preferuje adopcję w dwupaku (Balbinka + Marcelinka), czyli koteczki dla kogoś kto chce dwa szczęścia na raz :), ale można je w ostateczności rozdzielić.

Przebywała w DT u Haliny.

PRZYGARNIĘTA. Kotka znalazła nowy, kochający dom :-)

3-letnia kotka SUZI. Właściciele są zmuszeni oddać koteczkę w dobre ręce. Jest wysterylizowana oraz korzysta z kuwety. Ma zadziorny charakter i nie lubi obcych (podejdzie, ale może podrapać). Jest mieszańcem europejczyka z kotką rosyjską. Z innymi kotami też nie bardzo się lubi choć są wyjątki. Wychodzi na dwór i wraca sama do domu.

PRZYGARNIĘTY. Kotuś jest już w swoim domku i ma najlepszą możliwą opiekę. Wszystko dobrze się skończyło :-)

4-letni kocurek przybłąkał się. Okazało się, że ma FIV i odmrożone nerki. Pani Monika przygarnęła go na okres leczenia. Jest odrobaczony, odpchlony i korzysta z kuwety. Lubi inne koty. Tymczasowa opiekunka niestety trafiła do szpitala. Znów musiał wrócić na ulicę.

PRZYGARNIĘTA :-)
7-tygodniowa kotka NIKE
Toleruje inne koty i psy.

Przebywał w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTA :-)
7-tygodniowa kotka AGORA
Toleruje inne koty i psy.

Przebywał w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTY :-)
7-tygodniowy kocurek MAGELLAN
Jest odrobaczony i odpchlony. Jest przesłodkim kociaczkiem. Uwielbia przytulanie i głaskanie. Toleruje inne koty i psy.

Przebywał w DT u Emilii.

PRZYGARNIĘTA przez Olę :-)
2,5-letnia kotka ŁATKA
Prawdopodobnie została potrącona przez samochód. W wyniku wypadku kotka doznała urazu (niedowładu tylnych łapek). Powoli odzyskuje siły i zaczyna już chodzić :) Jest przyjazna i ufna, uwielbia głaskanie.
Nr Ewidencyjny: 282/13
Chip: 616093900048590
W Schronisku: 23.05-23.06.2013

PRZYGARNIĘTY przez P. Justynę :-)
6-letni kocur OSKAR. Czarny. Nie ma jednego oczka, na drugie dobrze widzi. Nie jest wykastrowany. Bojaźliwy, ale daje się głaskać. Spokojny i delikatny. Lubi towarzystwo innych kotów.
Nr Chip: 967000009236814
Nr Ewidencyjny: 1201/10
W Schronisku: 04.11.2010-23.06.2013

PRZYGARNIĘTA przez Magdę :-)
3-letnia kotka. Wysterylizowana. Zabrana ze schroniska 17.05.2013 w celu oswojenia. Pierwsze dwa tygodnie były ciężkie, była agresywna i się pochorowała. Po antybiotykach doszła do siebie i jak za sprawą czarodziejskiej różdżki przemieniła się w przytulankę i domagającą się pieszczot koteczkę :-)
Nr Ewidencyjny: 158/13
Chip: 616093900048565

Przebywała w DT u Magdy. Tymczasowa Opiekunka postanowiła dać kotce dom stały : )

PRZYGARNIĘTA :-)
2-miesięczna kotka
Ufna i przyjazna. Domaga sie glaskania i przytulania.
Nr Ewidencyjny: 308/13
W Schronisku od: 29.04.2013

PRZYGARNIĘTY przez Olę.
Ma teraz na imię Wolt :-)

15.06.2013: ZNALAZŁAM PSA. Pieska wyrzucono z auta, nie odszedł z miejsca wyrzucenia przez 3 dni.
16.06.2013: Psinka trafiła do Pani Oli, która za dwa tygodnie zawiezie pieska do swoich rodziców do Milicza :-)

"Piesek nazywa się Wolt i tak na niego wszyscy mówią, czasami Amper ;) Ma już parę zdjęć ze spaceru :) Przytył trochę, ale i tak jeszcze jest dość chudy tym bardziej, że mało je jak jest gorąco :), ale widocznie tyle potrzebuje do łakomych nie należy ;p Pozdrawiam Ola"

PRZYGARNIĘTY przez Panią Honoratę :-)
8-letni kocur FREDI
Został znaleziony w stanie skrajnego wychudzenia i nadal wygląda marnie. Okazało się, że ma FIV. To tzw. koci AIDS - nie zabije go, jednak jego organizm staje się całkowicie bezbronny oraz nieodporny na wszelkiego rodzaju infekcje. Ten wirus nie jest niebezpieczny dla innych zwierząt ani ludzi. Grozi mu eutanazja, bo moze zarazić inne koty w schronisku. Jeżeli nie masz innych kotów w domu – adoptuj Frediego i pozwól mu żyć, odwdzięczy się dozgonną miłością. Jest przyjacielski i ufny, taka kocia przytulanka z niego.
Nr Ewidencyjny: 180/13
Chip: 616093900048463
W Schronisku od: 18.04.2013-16.06.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
5-tygodniowy kocurek.
Został znaleziony pod krzakiem na ulicy Wróbla we Wrocławiu.

Przebywał w Domu Tymczasowym

PRZYGARNIĘTY :-)
5-letni kocur
Został znaleziony. Rudo-biały. Bardzo przyjazny i ufny. Typowo domowy kotek.
Nr Ewidencyjny: 313/13
Chip: 616093900048489
W Schronisku od: 30.05.2013 - 13.06.2013

PRZYGARNIĘTA :-)
8-miesięczna kotka ŻMIJKA Została znaleziona. Jest już wysterylizowana i odrobaczona. Kotka jest niesamowitą przylepą, biega za człowiekiem po mieszkaniu, w nocy śpi w łóżku i się przytula. Sama wskakuje na kolana, uwielbia być noszona na rękach. Jest filigranowa, leciutka i maleńka, taka już zostanie. Mimo to ma wielki temperament. Nie nadaje się do domu, w którym jest już kot bojaźliwy, za to świetnie bawi się ze żwawymi kotami. Ze względu na swój charakter kotka nie nadaje się do domu, w którym są małe dzieci. Wzorowo korzysta z kuwety i drapaka. Żmijka szuka domu niewychodzącego.

Przebywała w Domu Tymczasowym

PRZYGARNIĘTA :-)
2-miesięczna kotka
Ufna i przyjazna. Domaga sie glaskania i przytulania.
Nr Ewidencyjny: 309/13
W Schronisku od: 29.04.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
6-miesięczny kocurek
Dymny. Ufny i przyjazny.
Nr Ewidencyjny: 323/13
Chip: 616093900048432
W Schronisku od: 01.06.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
Roczny kocurek FELEK.
Kotek został zabrany z podwórka razem ze swoją mamą. Miał koci katar i był w kiepskiej kondycji. Jest prześlicznym buraskiem, bardzo wesołym, ale nieco jeszcze wystraszonym. Kocha inne koty, ale na razie zachowuje dystans do ludzi. Można go wziąć na ręce, na kolana, głaskać, nawet obcinać pazurki. Jest odrobaczony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia. Załatwia się do kuwety.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Michaliny

PRZYGARNIĘTA :-)
3-letnia kotka
Została znaleziona. Szylkretowa o niebieskich oczach. Bardzo przyjazna i ufna. Typowo domowa kicia.
Nr Ewidencyjny: 301/13
Chip: 616093900048448
W Schronisku od: 27.05.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
5-tygodniowy kocurek.
1 czerwca został znaleziony pod krzakiem na ulicy Wróblej we Wrocławiu. W sumie było ich piec.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Marty

PRZYGARNIĘTA przez Panią Dorotę :-)
3-letnia kotka ZOSIA
Został oddana przez własciciela (powód: agresywna do innych kotów). Uwielbia kontakt z człowiekiem. To bardzo ufna i przyjazna kicia. Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona oraz wysterylizowana.
Nr Ewidencyjny: 248/13
Chip: 616093900048178
W Schronisku: 17.04.2013-02.06.2013

"Informacja że Zosia nie toleruje innych zwierząt w przypadku naszego Stefana w ogóle się nie sprawdziła. Kociaki "dogadują się" bardzo dobrze i często wieczorami bawią się biegając po całym mieszkaniu. Widać że czuje się u nas bezpiecznie i mamy nadzieję że zawsze będzie taka wesoła jak teraz. Pozdrawiamy Dorota i Krzyśki dwa"

PRZYGARNIĘTY :-)
6-tygodniowy kocurek.
Został znaleziony w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa.
Nr Ewidencyjny: 293/13
W Schronisku: 25-29.05.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
5-tygodniowy, rudy kocurek.
Jego mama to pers, a tata europejczyk - zatem będzie miał długawą siersc.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Anity

PRZYGARNIĘTA :-)
6-tygodniowa kotka.
Została znaleziona w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostala dziesiatka rodzenstwa.
Zostala adoptowana 25.05, ale z powodu alergii koteczka musiala zostac spowrotem oddana. Jest to bardzo fajna kicia, przylepka.
Nowy Nr Ewidencyjny: 298/13 (stary: 294/13)
Ponownie w Schronisku: 27-28.05.2013

PRZYGARNIĘTA :-)
6-tygodniowa kotka.
Została znaleziona w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa.
Nr Ewidencyjny: 295/13
W Schronisku: 25-28.05.2013

PRZYGARNIĘTA :-)
6-tygodniowa kotka.
Została znaleziona w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa.
Nr Ewidencyjny: 296/13
W Schronisku: 25-28.05.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
6-tygodniowy kocurek.
Został znaleziony w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa.

Przebywał w tzw. "kąciku" w sklepie Kakadu na ul. Granicznej (w CH Futura) pod opieka Wolontariuszki.

PRZYGARNIĘTY przez Kamilę.
Ma teraz na imię Figo :-)

6-tygodniowy kocurek.
Został znaleziony w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa.
Nr Ewidencyjny: 292/13
W Schronisku: 25-26.05.2013

"Zdjęcie z podróży ze Schroniska do domu :) Figo oswaja się bardzo szybko i już zaczyna psocić ;)"

PRZYGARNIĘTY przez Martę. Będzie miał na imię Gwidon :-)
6-tygodniowy kocurek.
Został znaleziony w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa.

Przebywał w tzw. "kąciku" w sklepie Kakadu na ul. Granicznej (w CH Futura) pod opieka Wolontariuszki.
<-- Zdjęcie w nowym domu :-) Kocurek mieszka teraz w Trzebnicy. Bedzie miał starszego braciszka Gustawa, ktory od razu zaczął poczuwać się do obowiązku opieki nad nowym członkiem rodziny :-)

PRZYGARNIĘTA przez Panią Gabrielę. Ma teraz na imię Ninka :-)
6-tygodniowa kotka.
Została znaleziona w piwnicy na ulicy Wróblej we Wrocławiu wraz z pozostałą dziesiątką rodzenstwa. Adoptowana (24.05.2013) jako pierwsza z miotu.

<-- Zdjęcie w nowym domu :-) "Pierwsza noc była trudna, ale wystarczył kontakt fizyczny i kicia się uspakajała. Ninka została odrobaczona i został wyznaczony termin szczepienia. Kotek jest przecudny i wniósł wiele radości do naszego domu. Mam nadzieję że udało się znaleźć dom dla chociaż części pozostałych kotków."

PRZYGARNIĘTY przez Olę :-)
7-letni kocur BOLO. Został oddany przez właściciela. Syczy na obcych, ale to ze strachu, tak na prawdę to straszny miziak i przylepa. Nie przepada być brany na ręce oraz czasem pokazać, że ma zadziorny charakterek :-)
Nr Ewidencyjny: 231/11
Nr Chip: 967000009236481
W Schronisku: czerwiec 2011 - maj 2013

<-- Zdjęcie w nowym domu :-) Niestety okazało się, że ma FIV. Dlatego jeżeli będzie się na gryzł z pozostałymi kotami Oli (wtedy ryzyko zarażenia będzie duże) - Ola będzie szukać mu nowego domu.

PRZYGARNIĘTA :-)
7-miesięczna kotka GISIA. Piękna bura koteczka znaleziona pod blokiem. Wszystko wskazuje na to, że była kiedyś kotkiem domowym. Koteczka jest kochana. Lubi ludzi, jest bardzo spokojna. Szukamy dla Gisi kochającego domku, ponieważ w tej chwili przebywa w wilgotnej piwnicy, a ona zasługuje na kochający, ciepły dom. Kotka jest w pełni "kuwetkowa". Kotka przebywa obecnie w Szprotawie, ale nie będzie problemu z jej dowozem do Wrocławia. Jest odrobaczona oraz wysterylizowana.

Przebywała w Domu Tymczasowym
www.wroclawskiekoty.com

PRZYGARNIĘTY przez Witka :-)
4-letni kocur RAFI.
Trochę bojaźliwy w stosunku do obcych. Potrzebuje czasu i cierpliwości, by się przyzwyczaić do nowej osoby. Ma milutką, przyjemną sierść. Jest bardzo delikatny (nie drapie). Daje się głaskać i wziąć na ręce.
Nr Ewidencyjny: 1106/10
Chip: 967000009236904
W Schronisku: 21.10.2010-19.05.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
1,5-roczny kocur CZAREK.
Aby ratować się przed mrozem próbował ukryć się pod maską samochodu. Uruchomiony silnik okaleczył go. Kot jest w trakcie leczenia. Kuleje i wymaga jeszcze operacji wiązadeł, będzie także wykastrowany. Po operacji potrzebował będzie opieki i troski. Byłoby świetnie gdyby wtedy trafił do kochających i ciepłych osób. Jest spokojny, przyjacielski i delikatny.
Nr Ewidencyjny: 46/13
Chip: 616093900022462
W Schronisku: styczeń-maj 2013

PRZYGARNIĘTA :-)
2-letnia kotka MIECIA.
Jest bardzo grzeczna i przyjacielska. Uwielbia głaskanie. Jest wysterylizowana.

Przebywała w Domu Tymczasowym
www.kociezycie.pl

PRZYGARNIĘTY :-)
2-letni kocurek ŁATEK.
Nie może żyć bez człowieka, kocha się przytulać i być głaskany. Lubi inne koty oraz pięknie robi baranki do głaszczącej go reki. Załatwia się wyłącznie do kuwety i nie grymasi przy misce. Jest z interwencji przy ul. Pasteura. Jest wykastrowany, odrobaczony oraz odpchlony. Kocurek jest w dobrym stanie zdrowia. Łatek będzie wydany na podstawie umowy adopcyjnej.

Przebywał w Domu Tymczasowym
www.kociezycie.pl

PRZYGARNIĘTY :-)
8-miesięczny kocurek KOBER.
Ma bardzo dużo pomysłów na zabawę (uwielbia zabawki-wędki). Kocurek nie grymasi przy misce i załatwia się bezbłędnie do kuwety. Bardzo zaprzyjaźnił się z suczką Tosią. Czasami jest lekko płochliwy, ale wzięty na ręce nadrabia mruczeniem. Kober to zdrowy, gotowy do adopcji i pokochania kociak. Jest wykastrowany, zaszczepiony oraz odrobaczony.

Przebywał w Domu Tymczasowym
www.kociezycie.pl

PRZYGARNIĘTA :-)
Roczna kotka BASIA. Ma trzy łapki. Jest jeszcze troszkę nieufna, ale wzięta na kolona jest przemiła, mruczy, uwielbia się łasić i być głaskana. Kotka ładnie opanowała kuwetę, jest odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona posiada książeczka zdrowia. Basia to kochana, łagodna kotka, która potrzebuje kochających ludzi i własnego domu na stałe.

Przebywała w Domu Tymczasowym u Pani Agnieszki
www.kociezycie.pl

PRZYGARNIĘTA :-)
2-letnia kotka ALA.
Ala jest oazą spokoju i przytulanką, która ciągle się mizia, ociera, nastawia główkę do głaskania. Do tego jest niesamowicie łagodna. Lubi noszenie na rękach, spanie w łóżku, mruczenie na okrągło i zabawy z synkiem. Jest wysterylizowana i odrobaczona.

Przebywała w Domu Tymczasowym u Michaliny

PRZYGARNIĘTA :-)
10-miesięczna kotka.
Została znaleziona. Jest bardzo ufna i przyjacielska. Lgnie do każdego człowieka. Miała dużą ranę na grzbiecie (już się ładnie goi).
Nr Ewidencyjny: 169/13
Do schroniska trafiła: 13.04.2013

4-letni kocur PEDRO.
Został znaleziony. Buro-biały o mięciutkiej, przyjemniej sierści. Dzikawy (bardzo nieufny, boi się człowieka). Tylko dla doświadczonego lub cierpliwego opiekuna.
Nr Chip: 967000009366829
Nr Ewidencyjny: 28/12
W Schronisku: 10.01.2012 - 26.04.2013
PRZYGARNIĘTY przez Anię :-)
<-- Zdjęcie w nowym domu :-) Niestety okazało się, że Pedro ma guza na żołądku. Na szczęście trafił w bardzo dobre ręce i guzek będzie regularnie monitorowany czy nie rośnie.

PRZYGARNIĘTY :-)
8-miesięczny kocurek. Młodziutki kocurek do adopcji od zaraz. Straszny miziak, grucha gdy widzi człowieka, mruczy i strasznie się przytula. Nie jest wykastrowany, ale będzie na dniach. Kotek jest bezstresowy, na rekach można go nosić. Trochę się boi innych kotów, ale pewnie jak pozna i zobaczy, że nic mu nie jest to przestanie się kulić i warczeć.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Pani Ani

PRZYGARNIĘTY :-)
5-miesięczny kocurek. Został znaleziony. Jest przyjazny i ufny. Typowo domowa przylepka.

Przebywał w Domu Tymczasowym.

PRZYGARNIĘTA :-)
4-letnia kotka AMELKA
Gdy została znaleziona wyglądała jak szkielet. Jest wesoła i towarzyska. Ami to kochana przylepa, która nigdy nie ma dość głaskania. Nie przepada za noszeniem na rękach, ale bardzo często prosi o uwagę i pieszczoty. Jest wysterylizowana, korzysta z kuwety i drapaka. Jest bardzo grzeczna: nie skacze po meblach i nie drapie. Przeszła operację usunięcia torbieli na trzustce, po której czuje się bardzo dobrze.

Przebywała w Domu Tymczasowym

PRZYGARNIĘTY przez Gosię :-)
2-letni kocur. Jest wykastrowany, odrobaczony oraz zaszczepiony.
Jest bardzo spokojny, zrównoważony, nie boi się nowych ludzi. To łasuch, który bardzo przyzwyczaja się do swojego opiekuna. Lubi towarzystwo innych kotów.

Właścicielka z powodu swojego zaawansowanego wieku szukała zawczasu swoim podopiecznym dobrego domu.

PRZYGARNIĘTA :-)
8-letnia kotka LUNA.
Została znaleziona. Jest spokojna i łagodna. To typowy kanapowiec i przylepka. Pilnie potrzebuje znaleźć nowy dom, gdyż w klatce powoli popada w depresje. Trafiła do Schroniska bardzo chora, przeszła poważne leczenie. Pozostało jej bielmo na jednym oczku i lekki, przewlekły katar.
Nr Ewidencyjny: 100/13
Chip: 616093900022277
W Schronisku: luty - kwiecień 2013

PRZYGARNIĘTY :-)
Roczny kocur. Jest wykastrowany, odrobaczony oraz zaszczepiony.
Bardzo łagodny i spokojny. Domowy pieszczoch. Lubi towarzystwo innych kotów.

Właścicielka z powodu swojego zaawansowanego wieku szukała zawczasu swoim podopiecznym dobrego domu.

PRZYGARNIĘTY :-)
8-miesięczny kocurek PĄCZEK. Został zabrany z wrocławskiego schroniska. Ma zaburzenia równowagi - chwieje się i zdarza mu się przewrócić. W domu nauczył się funkcjonować normalnie. Potrafi skakać, biegać i szaleć jak każdy inny kociak w jego wieku. Do tego jest niesamowicie towarzyski i rozgadany, a zaburzenia równowagi tylko dodają mu uroku. Pączek jest zdrowy i wykastrowany.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Kasi

PRZYGARNIĘTY :-)
10-letni kocur BINIO.
Znaleziony. Spokojny i łagodny. Przestraszony nowym otoczeniem, ale w domu powinien szybko zaufać i się zaaklimatyzować. Przypadek jest pilny, ponieważ kocurek teraz przebywa w klatce i można go bez problemu wziąć na ręce. Niestety niedługo trafi na otwartą sale z wybiegiem, gdzie z powodu swojej bojaźliwości może zacząć dziczeć i powoli zatracać chęć do obcowania z człowiekiem.
Nr Ewidencyjny: 52/13
Chip: 616093900022261
W Schronisku: styczeń-kwiecień 2013

PRZYGARNIĘTY :-)
4-letni kocur BRUNO. Został znaleziony na ulicy. Był cały poraniony, z chorą łapą, naderwanym uchem, licznymi ranami na głowie i ciele. Jest już podleczony, sierść już mi odrasta. Bruno jest bardzo przyjazny i domowy - od razu wiedział do czego służy kanapa :-) Załatwia się do kuwety. Wypuszczony z transportera od razu wskoczył na sofę i nastawił brzuszek do głaskania. Jak tylko człowiek do niego podejdzie, Bruno od razu wchodzi na kolana, mruczy i ociera się. To niesamowity pieszczoch.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Kasi

PRZYGARNIĘTA wraz z Sebim :-)
Kotka MASZA. Urodzona: 12.2011. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Została zabrana wraz ze swoją siostrą bardzo chora z piwnicy. Bardzo chętnie bawi się z innymi kotkami. Jest bardzo ciekawska. Ulubione miejsce do spania, to szafa. Jest bardzo rozumna i wdzięczna za swoją miseczkę pełną jedzonka, ciepłe i miękkie miejsce do spania i miłość. Lubi oglądać telewizję, szczególnie programy przyrodnicze ;) Taki koci przyrodnik.

Przebywała w Domu Tymczasowym u Haliny.
www.wroclawskiekoty.com

PRZYGARNIĘTY wraz z Maszą :-)
Kocur SEBI. Urodzony: 05.2012.
Został znaleziony w piwnicy bez mamusi. Musiało coś musiało się stać skoro zostawiła na tak długo maluchy. Jest bardo przymilny, ładnie się bawi ze starszymi kotami. Sebi długo przyzwyczajał się do nowych warunków, ale teraz już całkiem dobrze sobie radzi w zarządzaniu ludźmi ;) Ma białą blamke na szyi.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Haliny.
www.wroclawskiekoty.com

PRZYGARNIĘTA :-)
10-letnia kotka KLARA. Wysterylizowana. Na początku stycznia 2013 została zabrana z wrocławskiego schroniska w celu oswojenia, gdyż bardzo się bała człowieka.
Po miesiącu przebywania w DT kotka zrobiła ogromne postępy. Lubi głaskanie, głośno mruczy i się łasi, a także zaczyna rozmawiać. Jeszcze ucieka przed wyprostowanym człowiekiem. Za psem nie przepada, ale go toleruje. Bawi się piłeczkami lub własnym ogonem. Jest bardzo delikatna i łagodna. Była u weterynarza: kicia zdrowa jak ryba.

Przebywała w Domu Tymczasowym u Gosi

PRZYGARNIĘTA :-)
5-letnia kotka DIXI.
Została przywieziona z interwencji. Niewidoma. Jest bardzo przerażona. Pilnie potrzebuje kochającego domu, gdyż boi się i czuje się niepewnie w schronisku.
Nr Ewidencyjny: 102/13
Chip: 616093900046587
W Schronisku: 02.02-25.03.2013

PRZYGARNIĘTA :-)
8-letnia kotka AMBER
została przywieziona z interwencji. Przerażona w schronisku. Jest to typowy miziak i przylepka. Spokojna i łagodna jak baranek.
Nr Schroniskowy: 93/13
Chip: 616093900022477
W Schronisku: 18.02-24.03.2013

PRZYGARNIĘTY :-)
2-letni kocur. Bardzo uczuciowy i wierny niczym pies. Chodzi za człowiekiem krok w krok. Ufa tylko tym których zna. Fajna, domowa przylepka.

Właścicielka z powodu swojego zaawansowanego wieku szukała zawczasu swoim podopiecznym dobrego domu.

PRZYGARNIĘTY przez Panią Katarzynę :-)
3-letni kocur. Został przywieziony z interwencji. Wykastrowany. Ciekawski oraz przyjacielski.
Nr Schroniskowy: 127/13
Chip: 616093900046522
W Schronisku: 08-22.03.2013

Roczna kotka PUSIA. Czarna z białym krawacikiem. Jest bardzo nieufna, ucieka na widok człowieka. Potrzebuje czasu i cierpliwości, by komuś zaufać.
Nr Ewidencyjny: 965/12
Nr Chip: 967000009463998
W Schronisku: październik 2012 - marzec 2013
PRZYGARNIĘTA przez Panią Małgorzatę :-)
"Pusia jest bardzo szczęśliwa i zaczęła robić oszałamiające postępy w oswajaniu. Do tej pory wykazywała się ostrożnością w kontaktach z nami (w przeciwieństwie do kontaktów z psem). Teraz już daje się czasem pogłaskać, nawet, jeśli nie je (a żarłok z niej straszny). Z każdym dniem będzie lepiej."

PRZYGARNIĘTA :-)
4-letnia kotka SURI.
Została znaleziona. Ślicznie umaszczona (cała biała). Jest łagodna oraz przyjacielska. Odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona.
Nr Ewidencyjny: 110/13
Chip: 616093900046583
W Schronisku: luty - marzec 2013

PRZYGARNIĘTA :-)
Kotka DZIABĄG. Urodzona: 05.2012.
Młodziutka kotka, która została znaleziona na klatce schodowej jednego z wrocławskich bloków. Najprawdopodobniej została porzucona, bo szukanie właściciela nie przyniosło rezultatu. Bardzo żywa, lubi się bawić, waleczna i mega ciekawska.

Przebywała w Domu Tymczasowym u Pawła.
Informacje i zdjęcia zaczerpnięte ze strony: WroclawskieKoty.com

PRZYGARNIĘTA :-)
8-letnia kotka MILUSIA.
Oddania z powodu sędziwego wieku właściciela. Wysterylizowana. Jest bardzo spokojna i wystraszona w Schronisku. Najlepiej jakby trafiła do domu z ogródkiem z możliwością swobodnego (ale bezpiecznego) wychodzenia (gdyż do tej pory miała taką możliwość).
Nr Ewidencyjny: 108/13
Chip: 616093900022187
W Schronisku: luty - marzec 2013

PRZYGARNIĘTA :-)
Roczna kotka RAFA.
Została znaleziona (interwencja). Jest łagodna, ale również mocno przestraszona nowym otoczeniem.
Nr Ewidencyjny: 117/13
Chip: 616093900046674

8-letni kocur SONY.
Został znaleziony. Jest wykastrowany. Ma śliczne umaszczenie - dymne (szara sierść z białym podszerstkiem). Jest bardzo bojaźliwy, ucieka na widok człowieka. Zarazem jest bardzo delikatny i łagodny.
Nr Ewidencyjny: 182/12
Chip: 967000009373057
W Schronisku: 02.04.2012 - 03.2013
PRZYGARNIĘTY przez Darię :-)
<-- Zdjęcie w nowym domu :-)

Roczny kocur.
Został znaleziony. Jest bardzo ufny i przyjacielski. To typowa, domowa przylepka. Jest w trakcie leczenia (ma ranki na skórze).
Nr Ewidencyjny: 97/13
Nr Chip: 616093900022270
PRZYGARNIĘTY przez Panią Ewę. Ma teraz na imię Puszek :-)
"Puszek, bo tak nazwało go moje dziecko, jest naprawdę fantastyczny, ma charakter raczej psa, chodzi za nami krok w krok, jest przemruczący, przybiega na zawołanie, a ulubionym miejscem są kolana. Jestem generalnie w ciężkim szoku, że kot tak może się zachowywać. Jest czyściutki, nic nie niszczy, gdzie się taki kot uchował? :) Wyjątkowo wdzięczny kociaczek."

PRZYGARNIĘTY :-)
15-letni kocur PIRAT.
Został przywieziony z interwencji. Jest łagodny oraz niezwykle przyjacielski. Mruczy na widok człowieka i domaga się głaskania. Nie ma jednego oczka. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony oraz wykastrowany.
Nr Ewidencyjny: 111/13
Chip: 616093900046538

PRZYGARNIĘTA :-)
Przebywała w Domu Tymczasowym u Magdy (Wrocław)

3-miesięczna kotka WHISKY.
Została uratowana od głodowej śmierci przy ruchliwej ulicy. Jest odrobaczona, zaszczepiona oraz przebadana (wyniki krwi są dobre, koteczka jest zdrowa jak rybka). Będzie wysterylizowana w naszym gabinecie na nasz koszt jak osiągnie wiek około 9 miesięcy. Szukamy domu raczej nie wychodzącego, gdyż kotka boi się otoczenia. To typowo domy kotek. Korzysta z kuwety.

PRZYGARNIĘTA :-)

3-letnia kotka GABI.
Została oddania przez właściciela. Jest łagodna oraz przyjacielska. Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona oraz wysterylizowana.
Nr Ewidencyjny: 115/13
Chip: 616093900046585

PRZYGARNIĘTA :-)

7-letnia kotka KAJA.
Przywieziona z Interwencji. Jest spokojna, ufna i przyjacielska.
Nr Ewidencyjny: 95/13
Chip: 616093900022195

PRZYGARNIĘTY :-)

5-letni kocur Feliks.
Znaleziony. Jest łagodny, ale bardzo zagubiony w schronisku.
Nr Ewidencyjny: 89/13
Chip: 616093900022294

PRZYGARNIĘTA :-)

3-letnia kotka MIMI. Znaleziona.
Bardzo ufna i przyjacielska koteczka.
Nr Chip: 616093900022326
Nr Ewidencyjny: 94/13

PRZYGARNIĘTA :-)

2-letnia kotka LADY. Znaleziona.
Jest ufna, przyjacielska oraz ciekawska.
Nr Ewidencyjny: 91/13
Nr Chip: 967000009373374

PRZYGARNIĘTA :-)

10-letnia kotka SZILA. Znaleziona. Spokojna, daje się głaskać, choć miauczy i syczy czasem - mocno niezadowolona z powodu przebywania w schronisku.
Nr Chip: 616093900022480
Nr Schroniskowy: 48/13

PRZYGARNIĘTY... Właściciel zmartwychwstał :-)

9-letni kocur MACIEK. Trafił do schroniska z powodu śmierci właściciela. Jest przestraszony nowym otoczeniem, ale spokojny i łagodny.
Nr Schroniskowy: 105/13
Nr Chip: 616093900022193

1,5-roczna kotka. Znaleziona. Jest ufna i przyjacielska.
Nr Schroniskowy: 99/13
Nr Chip: 616093900022239
PRZYGARNIĘTA przez Anię. Ma teraz na imię Sushi:-)
"Sushi jest straszliwie fajnym kotem i uwielbia spać na plecach w różnych pozycjach. Chodzi za człowiekiem i szuka kontaktu. W schronisku powiedziano nam, że nie jest do końca kuwetowa, ale w domu jest całkowicie kuwetowa, więc dobrze było zaryzykować :)"

Półroczny kocurek PEDRO. Wykastrowany. Jest zdrowy, wolny od chorób zakaźnych, pcheł i innych pasożytów. Korzysta z kuwety i przede wszystkim uwielbia zabawę. Dobrze się czuje w towarzystwie innych kotów.
Przebywał w Domu Tymczasowym u Joanny
PRZYGARNIĘTY :-)

Roczny kocur BONO. Zwrócony po paru dniach od adopcji ze schroniska (z powodu alergii). Spokojny, przyjacielski i łagodny.
W trakcie leczenia: świerzb ucha.
Nr Chip: 616093900022336
Nr Schroniskowy: 107/13
PRZYGARNIĘTY :-)

8-letni kocur HUGO. Wykastrowany. Znaleziony. Spokojny, przyjacielski i łagodny. Domowy, czysty kotek.
Do adopcji od: 20.08.2013
Nr Chip: 616093900022349
Nr Schroniskowy: 87/13
PRZYGARNIĘTY :-)

2-letni kocur MAŁY. Trafił do schroniska po śmierci właściciela. Bardzo tęskni za swoim opiekunem. Domowy, czysty kotek.
Nr Schroniskowy: 79/13
Nr Chip: 616093900022280
PRZYGARNIĘTY :-)

3,5 letni kocur SESE. Zwrócony po adopcji ze schroniska (powód: znaczenie terenu, ponieważ nie jest wykastrowany). Będzie wykastrowany wkrótce, problem posikiwania powinien zniknąć. Bardzo przyjacielski, uwielbia głaskanie.
Nr Chip: 616093900022384
Nr Schroniskowy: 21/13
PRZYGARNIĘTY :-)

Roczny kocur BONO. Znaleziony. Spokojny, przyjacielski i łagodny.
W trakcie leczenia: świerzb ucha.
Nr Chip: 616093900022336
Nr Schroniskowy: 88/13
PRZYGARNIĘTY :-)

Kotka SADZA. Urodzona: ok 10.2012. Miała koci katar, jak to koty z działek, ale już jest po kuracji antybiotykowej. Jest bardzo ciekawska i bystra, lubi zwiedzać. Lubi towarzystwo innych kotów. W stosunku do ludzi jest przymilna i grzeczna.

Przebywała w Domu Tymczasowym u Kasi Czerwińskiej
PRZYGARNIĘTA :-)

Kocurek ŁAPUŚ. Urodzony: ok 08.2012. Odrobaczony. Będzie się dobrze czuł w mieszkaniu jak i w domu z ogródkiem. Korzysta z kuwety. Nie jest wykastrowany. Bardzo towarzyski i lubi kontakt z człowiekiem.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Kasi Czerwińskiej
PRZYGARNIĘTY :-)

5-letni kocur. Wykastrowany. Duży. Spokojny i stonowany.
Nr Chip: 616093900022306
Nr Schroniskowy: 75/13
PRZYGARNIĘTY :-)

8-letni kocur. Znaleziony. Duży. Spokojny i przyjazny. Typowy kanapowiec.
Nr Chip: 616093900022330
Nr Schroniskowy: 68/13
PRZYGARNIĘTY :-)

Roczny kocur. Przywieziony z Interwencji. Przyjacielski i łagodny, lgnie do człowieka. Typowy domowy kotek.
Nr Chip: 616093900022164
Nr Schroniskowy: 69/13
PRZYGARNIĘTY :-)

5-letni kocur. Wykastrowany. Łagodny i delikatny. Przyjacielski, domowy kotek.
Nr Chip: 616093900022301
Nr Schroniskowy: 77/13
PRZYGARNIĘTY :-)

3-letni kocur. Przywieziony z Interwencji. Łagodny i delikatny.
W trakcie leczenia: choroba skóry
Nr Chip: 616093900022401
Nr Schroniskowy: 58/13
PRZYGARNIĘTY :-)

10-letnia kotka. Bura pręgowana. Porzucona. Nieufna do obcych (boi się), potrafi pacnąć łapką, lubi głaskanie
Nr Chipa: 967000009365222
Nr Schroniskowy: 174/12
PRZYGARNIĘTA :-)

6-letnia kotka. Wysterylizowana. Wystraszona. Spokojna i delikatna. Typowy domowy kotek.
Nr Chip: 616093900022375
Nr Schroniskowy: 11/13
PRZYGARNIĘTA. Ma teraz na imię Kasia :-)

Kocurek NEMO. Urodzony: 06.2012. Został zabrany z wrocławskiego schroniska. Był w złym stanie, ale w domu szybko doszedł do siebie. W tej chwili jest bardzo grzecznym pieszczoszkiem. Lubi być branym na ręce, śpi grzecznie przez całą noc zaraz przy głowie człowieka. Uwielbia się bawić włosami. Bardzo zaprzyjaźnił się z Tytoniem, z którym i się bawi i w ciągu dnia śpi. Opiekunka nie chciałaby rozdzielać kocurków i marzy Jej się, żeby poszły do jednego domu lub co najmniej do domu z drugim kotem.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Ani.
PRZYGARNIĘTY :-)

Kocurek TYTOŃ. Urodzony: 05.2012. Ciągle w ruchu, ciągle gdzieś biegnie. Uwielbia dawać mokre buziaczki nad ranem. Ale jako mądry kotek już wie, że dopiero po 7 rano :) Do wspólnej adopcji z Nemo lub do domku jako towarzysz dla drugiego kota.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Ani.
PRZYGARNIĘTY :-)

3-letnia kotka "Szpilka". Oddana przez właściciela. Wysterylizowana.
Nr Chip: 616093900022259
Nr Schroniskowy: 54/13
ZABRANA Z POWROTEM PRZEZ WŁAŚCICIELA, GDYŻ ZNALAZŁ JEJ NOWY DOM :-)

4-letnia kotka. Znaleziona. Pięknie umaszczona, tricolorka (buro-biało-ruda). Jest nieufna, ale pod wpływem smakołyków daje się pogłaskać, a nawet pozwala się wziąć na ręce. Wydaje się tolerować inne koty.
Nr Chip: 967000009366859
Nr Schroniskowy: 32/12
PRZYGARNIĘTA :-)

2-miesięczne kocięta. Znalezione.
Nr Schroniskowy: 41/13 kocurek. Czarny.
Nr Schroniskowy: 42/13 kocurek. Biało-bury.
Nr Schroniskowy: 43/13 kotka. Biało-bura.
PRZYGARNIĘTE :-)

8-letni kocur. Wykastrowany. Znaleziony. Bardzo ufny, lgnie do człowieka. Miziak i przylepa.
Nr Chip: 616093900022454
Nr Schroniskowy: 44/13
PRZYGARNIĘTY :-)

9 miesięczna kotka. Wysterylizowana. Zwrócona po adopcji ze schroniska (powód: dzika). Bardzo przerażona, trzęsie się ze strachu i syczy. Daje się wziąć na ręce. Jest spokojna, łagodna i delikatna. Wymaga czasu i cierpliwości.
Nr Chip: 616093900023247
Nr Schroniskowy: 14/13
PRZYGARNIĘTA przez Agnieszkę. Ma teraz na imię Zuzia :-)

9-letnia kotka. Miziak i przylepa, choć początkowo nieufna. Spokojna i toleruje inne koty. Jest w trakcie leczenia. Ma chore uszy (ropa). Może być adoptowana, wymaga czyszczenia i kropienia uszu 3x dziennie.
Nr Chip: 967000009236966
Nr Schroniskowy: 49/11
PRZYGARNIĘTA :-)

5-miesięczny kocurek. Znaleziony. Miziak i przylepka. Lgnie do człowieka. Fajny domowy kotek.
Nr Schroniskowy: 51/13
Nr Chip: 616093900022435
PRZYGARNIĘTY przez Dorotę. Ma teraz na imię Savio :-)
"Niestety kilka dni po tym jak maluszka zabraliśmy okazało się, że jest chory - Panleukopenia, zabrzmiało jak wyrok. Ale nie poddaliśmy się. Młody miał taką ogromną wolę walki, że udało się! Obecnie jest całkowicie zdrowym kotkiem, ciekawym życia i rozrabiającym ze swoim "starszym bratem", który bardzo przejął się swoją rolą i nie odstępuje go na krok. Jest niesamowitym miziakiem i pieszczochem, chodzi krok w krok za mną :)"

3-miesięcny kocurek. Wykastrowany. Trafił do schroniska w fatalnym stanie (był na kraju wycieńczenia, wygłodzenia i przemarznięcia). Został zabrany od razu do domu tymczasowego. Na szczęście udało się go uratować! Kocurek czuje się już dobrze :-)

Przebywał w Domu Tymczasowym u Marty Czyżewskiej
PRZYGARNIĘTY :-)

Kocur "FILIP". Urodzony: 2010. Wykastrowany.
Został zabrany z ulicy. Prawdopodobnie został wyrzucony, gdyż jest bardzo przyjaznym kotem – kochającym człowieka, ewidentnie mieszkał kiedyś w domu. Kot uwielbia pieszczoty i się o nie domaga.

Przebywał w Domu Tymczasowym u Agnieszki (WroclawskieKoty.com)
PRZYGARNIĘTY :-)

PRZYGARNIĘTA przez Małgorzatę. Ma teraz na imię Trudy :-)
5-letnia kotka. Przywieziona z Interwencji. Spokojna i delikatna. Lgnie do człowieka. Fajna domowa kicia. Biało-ruda o długawej sierści. Łysawa i wychudzona. Prawdopodobnie częściowy brak sierści jest u niej od urodzenia (może być krzyżówką sfinksa z futerkowym kotem).
Nr Chip: 616093900022339
Nr Schroniskowy: 38/13

<-- Zdjęcie Trudy w nowym domu :-)

PRZYGARNIĘTY przez Grzegorza. Ma teraz na imię Lucky :-)
10 letni kocur. Znaleziony. Wykastrowany.
Bardzo lgnie do ludzi. Przylepka i miziak.
Był w trakcie leczenia: biegunka, wymioty, chore uszy (ropa).
Nr Schroniskowy: 1234/12
Nr Chip: 616093900022628

<-- Zdjęcie w nowym domu :)

9-miesięczna kotka. Znaleziona. Ufna i przyjazna kicia.
Nr Chip: 616093900022346
Nr Schroniskowy: 49/13
PRZYGARNIĘTA :-)

9-miesięczna kotka. Znaleziona. Ufna i przyjazna kicia.
Nr Chip: 616093900022381
Nr Schroniskowy: 50/13
PRZYGARNIĘTA :-)

Roczny kocur. Znaleziony. Wykastrowany. Przylepa do kwadratu, uwielbia się przytulać. Ma atonie pęcherza moczowego. Wymaga stałej opieki weterynaryjnej.
Nr Chip: 616093900022547
Nr Schroniskowy: 1174/12
PRZYGARNIĘTY :-)

6 miesięczna kotka. Przywieziona z interwencji. Ufna i domagająca się uwagi, ale ma charakterek (jak jej pasuje to jest miła i się łasi, a za chwile burczy, prycha i bije łapką).
Nr Chip: 616093900022323
Nr Schroniskowy: 36/13
PRZYGARNIĘTA :-)

2-letni kocur. Wykastrowany. Oddany przez właściciela (powód: alergia). Przestraszony nowym otoczeniem. Ufny i miły domowy kotek.
Nr Chip: 616093900022492
Nr Schroniskowy: 47/13
PRZYGARNIĘTY :-)

4-miesieczna kotka. Łagodna, uwielbia głaskanie.
Przebywała w Domu Tymczasowym u Anny Brudzińskiej-Kosior
PRZYGARNIĘTA. Ma teraz na imię Zuza :-)

Urodzony ok: 10.2012. Umaszczenie: szare (puchate)
Kociak wyłapany z piwnicy, żył w bardzo złych warunkach, z kocim katarem. Bardzo dziki, ale do ugłaskania. Maluch dla doświadczonych osób, potrafiących oswajać koty.
Przebywał w Domu Tymczasowym u Anny Brudzińskiej-Kosior
PRZYGARNIĘTY :-)

Kotka. Urodzona: ok 05.2012.
Drobna, miła i bardzo miziasta.
Przebywała w Domu Tymczasowym u Anny Brudzińskiej-Kosior
PRZYGARNIĘTA :-)

2 miesięczny kocur. Znaleziony. Przyjacielski i ufny miziak. Ma mocne zaburzenia równowagi. Chodzi, ale ciężko mu to idzie.
Nr Chip: brak
Nr Schroniskowy: 32/13
PRZYGARNIĘTY wraz z siostrzyczką 33/13 :-)

2 miesięczna kotka. Znaleziona. Przyjacielska i ufna przylepka. Ma mocne zaburzenia równowagi. Chodzi, ale ciężko jej to idzie.
Nr Schroniskowy: 33/13
PRZYGARNIĘTA wraz z braciszkiem 32/13:-)

3 letnia kotka "Maja". Oddana przez właściciela (powód: niezależna i niszczy w domu). Korzysta z kuwety. Domowa kicia lubiąca głaskanie.
Nr Chip: 616093900021515
Nr Schroniskowy: 28/13
PRZYGARNIĘTA :-)

Kotka "KOLA". Urodzona: 05.2012
Przebywała w Domu Tymczasowym u Eli.
PRZYGARNIĘTA wraz z Saszką :-)

Kotka "SASZKA". Urodzona: 06.2012
Przebywała w Domu Tymczasowym u Eli.
PRZYGARNIĘTA wraz z Kolą :-)

Kotka "CHINKA". Urodzona: 06.2012
Przebywała w Domu Tymczasowym u Haliny.
PRZYGARNIĘTA :-)

Kotka "MAŁA CZARNA". Urodzona: 09.2012
Przebywała w Domu Tymczasowym u Doroty.
PRZYGARNIĘTA :-)

6 miesięczny kocur. Przywieziony z interwencji.
Przyjazny i zabawowy. Domowa przylepa.
Nr Chip: 616093900023164
Nr Schroniskowy: 23/13
PRZYGARNIĘTY :-)

3 miesięczny kocur. Znaleziony. Przyjazny i ufny.
Nr Schroniskowy: 35/13
PRZYGARNIĘTY :-)

3 letnia kotka. Pięknie umaszczona (szylkretowa). Oddana przez właściciela. Wysterylizowana. Grzeczna, piękna i kochana. Korzysta z kuwety, jest czysta. Kontaktowa i miła kicia
Nr Schroniskowy: 1283/12
PRZYGARNIĘTA przez Panią Agnieszkę. Ma teraz na imię Mikusia :-)

4 letni kocur. Znaleziony. Wykastrowany. Przyjacielski, lgnie do człowieka.
Nr Chip: brak
Nr Schroniskowy: 1225/12
PRZYGARNIĘTY :-)

7 letni kocur "Kuba". Oddany przez właściciela. Wykastrowany. Bardzo miły, grzeczny, kontaktowy i dobry kot. Typowo domowy, czysty. Czeka na dobrych ludzi i bardzo pragnie być znowu w domu, lecz tym razem w bardziej przyjaznym.
Nr Chip: 616093900022350
Nr Schroniskowy: 1293/12
PRZYGARNIĘTY :-)

7 letni kocur. Wykastrowany. Bardzo duży. Przyjazny. Do adopcji od zaraz. Odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. Kuwetowy.
Nr Schroniskowy: 19/13
PRZYGARNIĘTY :-)

Roczny kocur. Znaleziony. Bardzo lgnie do ludzi. Przylepka i miziak.
Nr Chip: 616093900022447
Nr Schroniskowy: 12/13
PRZYGARNIĘTY :-)

1,5 roczny kocur. Oddany przez właściciela z powodu wyjazdu za granicę. Wykastrowany. Pięknie umaszczony (szary, pręgowany). Czysty, domowy kotek.
Nr Chip: 616093900022430
Nr Schroniskowy: 17/13
PRZYGARNIĘTY :-)

Roczna kotka. Bardzo bojaźliwa, ale delikatna. Od marca do grudnia 2012 przebywała w izolatce (klatce). Potrzebuje czasu, by nabrać zaufania do człowieka. Toleruje inne koty.
Nr Chip: brak
Nr Schroniskowy: 168/12
PRZYGARNIĘTA :-)

8 letni kocur. Znaleziony. Wykastrowany. Fajny, domowy kotek.
Ma prosówkowe zapalenie skóry. Jest to choroba dermatologiczna, ciało kota jest pokryte grudkami o kształcie ziarna prosa, bardzo często włosy są matowe i przerzedzone, a kot odczuwa swędzenie.
Nr Chip: 616093900022485
Nr Schroniskowy: 5/13
PRZYGARNIĘTY przez Panią Katarzynę :-)

Kotka "FRYGA". Urodzona: ok 08.2012. Do adopcji od zaraz. Odrobaczona. Będzie się dobrze czuła w mieszkaniu jak i w domu z ogródkiem. Korzysta z kuwety. Lubi się przytulać, je też wszystko, najbardziej lubi gotowaną marchew :) Nie jest wysterylizowana. Bardzo towarzyska i dopraszająca się o kontakt z człowiekiem.
Przebywała w Domu Tymczasowym u Kasi Czerwińskiej.
PRZYGARNIĘTA :-)

Roczna kotka. Ufna, uwielbia głaskanie.
Przebywała w Domu Tymczasowym u Anny Brudzińskiej-Kosior
PRZYGARNIĘTA. Ma teraz na imię Pumcia :-)

Roczny kocur. Ma chroniczny koci katar.
Lubi głaskanie. Gadatliwy, domowy kotek.
Nr Chip: 967000009365058
Nr Schroniskowy: 102/12
PRZYGARNIĘTY :-)

6 letni kocur. Miziak i przylepa - lgnie do człowieka.
Nr Chip: 967000009464022
Nr Schroniskowy: 983/12
PRZYGARNIĘTY przez Sonię. Ma teraz na imię Ringo :-)

7-miesięczny kocurek. Bojaźliwy.
Nr Chip: 616093900022573
Nr Schroniskowy: 1177/12
PRZYGARNIĘTY :-)

10-letni kocur "Ryszard". Spokojny, daje się głaskać, choć jest lekko nieufny. Toleruje inne koty.
Nr Chip: 967000009236816
Nr Schroniskowy: 1231/10
PRZYGARNIĘTY przez Panią Aleksandrę :-)

PRZYGARNIĘTA przez Panią Oliwię, Ma teraz na imię Maja :-)
6-letnia kotka. Wysterylizowana. Bojaźliwa, ale spokojna i nieagresywna. Daje się głaskać oraz wziąć na ręce.
Nr Schroniskowy: 274/11
Nr Chip: 967000009171081

<-- Zdjęcie w nowym domu :-)

WIĘCEJ:
>>> ADOPTOWANE W 2012 <<<